امکان دانلود آپدیت روی کنسول‌های ایکس‌باکس در حالت استندبای فراهم شد

امکان دانلود آپدیت روی کنسول‌های ایکس‌باکس در حالت استندبای فراهم شد

گیمرهایی که کنسول بازی تهیه میکنن ، هیچوقت دغدغه های ذهنیشون کم نمیشه بلکه هر روز به خواسته ها و نیاز هاشون اضافه میشه. البته از حق نگذریم باید بگیم که شرکت مایکروسافت هیچی برای گیمرها کم نزاشته و توی هر آپدیتی که بیرون میده یه قابلیت جدید بهش اضافه میکنه.

خب یه توانایی جدید به کنسول ایکس باکس اضافه شده که قطعا باعث میشه تا گیمرها حسابی به هیجان بیان. یکی از معضل های همه این بوده که موقع آپدیت کنسول هاشون باید حواسشون میبود.

خب بزار بگم که دیگه از این موضوع راحت شدید ، چون که دیگه میتونید توی حالت استند بای هم کنسول های بازیتون رو آپدیت کنید. این بهترین توانایی بود که میشد به هر دستگاهی داد. اینجوری دیگه میتونید انرژی هم ذخیره کنید و از اذیت شدن هم راحت بشید.

بهبود ذخیره انرژی کنسول های بازی

مهم ترین هدف شرکت مایکروسافت از اینکه قابلیت آپدیت کردن ایکس باکس ها در حالت استند بای را فراهم کردن این است که ، بتونن انرژی مورد نیاز رو ذخیره کنن ؛ که باید بگیم که در این مورد بسیار موفق هم بودن.

افرادی که ایکس باکس دارن ، طبق عادتشون این سیستم رو در حالت استند بای قرار میدن. اینجوری بازی ها بسته نمیشه و دانلود ها ادامه دار خواهند بود. از این به بعد دیگه حالت ذخیره انرژی هم به قابلیت های دانلود و به روز رسانی ها اضافه شده.

در واقع این موضوع باعث میشه تا بتونید با یه تیر دو تا نشون بزنید ؛ هم بازی ها و آپدیت ها رو انجام بدید ، هم در کنارش انرژی لازمه رو ذخیره کنید. به جرئت میگم که ایم قابلیت به شدت مورد استقبال همه قرار میگیره.

دریافت همه آپدیت های داخل سیستم

وقتی که شما ایکس باکس رو توی حالت استند بای و ذخیره انرژی قرار میدید ، هیچ نگرانی از جانب به روز رسانی ها نباید داشته باشید چون که همشون به طور کامل انجام میشه.

این امر به مدیریت خیلی خوبی که پردازنده داره مربوط میشه ، که با وجود مصرف کم انرژی همچنان کارهای مختلف رو انجام میده. یعنی یه جورایی چندتا کار رو برای شما با هم انجام میده تجربه بازی کردن و استفاده از ایکس باکس براتون جذاب بشه.

اگر در حین اینکه کنسول در حالت استند بای قرار داره ، هیچ آپدیتی دریافت نکنه ، از این طرف حالت ذخیره انرژی شما حدود 20 برابر کمتر انرژی مصرف میکنه. این خود یه توانایی در کنسول بازی به حساب میادش که باعث میشه عملکرد ایکس باکس از نسخه های قبلی خیلی بهتر و رضایت بخش تر باشه.

روشن بودن حالت ذخیره

حالت ذخیره انرژی در کنسول های بازی به صورت پیش فرض روشن و فعال بوده است. تنها کاری که کاربران باید انجام بدن اینه که اون رو به حالت استند بای تغییرش بدن.

وقتی که حالت ذخیره انرژی فعال باشه ، به صورت ناخودآگاه باعث میشید تا شروع اعمال ایکس باکس آهسته تر بشه ولی انرژی کمتری مصرف کنه. این که انرژی کمتر میره خوبه اما از اون طرف کند کار کردن کنسول باعث میشه حسابی روی مغز و روان شما بره.

البته این رو هم بگم که با توجه به سرعت زیادی که در کنسول های نسل نهمی وجود داره ، این کند شدن همچین به چشم هم نمیادش. مشکل اصلی که در آن وجود داره عدم به روز رسانی یا کارهای دیگه کنسول هستش.

منبع خبر: world-today-news

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه