نقد و بررسی فرمان بازی لاجیتک مدل G920 Driving Force

نقد و بررسی فرمان بازی لاجیتک مدل G920 Driving Force

خرید تجهیزات گیمینگ همیشه از موضوعاتی بوده که یه جورایی از نون شب هم برای کاربرها واجب تر به حساب میادش. از این رو همیشه شاهد این موضوع هستید که گیمرها دارن کل بازار رو زیر و رو میکنن تا بهترین وسیله هارو که باعث میشه تا بازی راحتی هم داشته باشن رو تهیه کنن.

یکی از لوازم جانبی که میشه گفت همه کاربرها دوست دارن داشته باشن ، فرمان بازی هست. میدونید که فرمان بازی باعث میشه تا گیمرها حس واقعی تری داشته باشن و لذت رانندگی براشون بیشتر بشه.

اما اینکه ندونید که کدوم مدل خوبه و کدوم مدل اصلا به درد نمیخوره ، از بین این همه فرمان بازی واقعا کار سختی به حساب میادش. اصلا نگران نباش چون الان میخوام یه محصول خوب رو بهتون معرفی کنم. فرمان بازی لاجیتک مدل G920 Driving Force یه گزینه عالی برای انتخاب هستش.

شاید برات جالب باشه : 4 لوازم جانبی برتر vr در سال 2020

بررسی فرمان بازی لاجیتک مدل G920 Driving Force

نقد و بررسی فرمان بازی لاجیتک مدل G920 Driving Force
نقد و بررسی فرمان بازی لاجیتک مدل G920 Driving Force

طراحی فرمان بازی لاجیتک مدل G920 Driving Force

طراحی همیشه از مهم ترین مسائلی بوده که همه کاربرها به اون توجه ویژه ای داشتن. چون که موضوعی که باعث میشه تا همه افراد در همون نگاه اول جذب وسیله ای بشن ، ظاهر اون هستش.

فرمان بازی لاجیتک مدل G920 Driving Force انگاری این موضوع رو به خوبی میدونسته و درک کرده زیرا با طراحی خفنی که داره دل هر کاربری رو میتونه ببره. طراحی کاملا ارگونومیک باعث شده تا لذت بازی کردن به حد زیادی لذت بخش باشه.

یک فرمان که یک سری کلید ها برای کنترل بازی روی آن قرار داره. از یه طرف دیگه زیر پای گیمرها یه جعبه هستش که پدال ها در آن قرار دارند. درست مثل رانندگی واقعی میمونه گازی بده ، فرمون بگیر دستت و ماشین رو کنترل کن ، در مواقع لازم هم ازکلاج و ترمز استفاده کن.

لرزش فرمان بازی لاجیتک مدل G920 Driving Force

اینکه حس کنید واقعا توی یه ماشین بازی هستید و دارید بازی میکنید ، میتونه برای همه گیمرها یه حس ناب و دلنشین به حساب بیادش. به خاطر همین موضوع که همیشه کاربرها سعی میکنن تا بهرین وسیله هارو برای خودشون تهیه کنن.

فرمان بازی لاجیتک مدل G920 Driving Force این حس واقعی بودن رو به خوبی به شما میده. به غیر از اینکه فرمون و پدال هارو داری ،  یه موتور لرزاننده هم در این محصول است که باعث میشه  در مواقعی لرزش ایجاد بشه.

اگه حین بازی به جدول ها بخوری و ماشین تکون بخوره ، یا تصادف کنی و هر اتفقا رانندگی دیگه ای برات بیافته ، شاهد لرزش هایی در فرمان هستی. این موضوع باعث میشه حس رانندگی برای افراد تا حد ممکن زیاد بشه و تا اینکه فکر کنی با یه اسباب بازی سر و کار داری.

دکمه های فرمان بازی لاجیتک مدل G920 Driving Force

نقد و بررسی فرمان بازی لاجیتک مدل G920 Driving Force
نقد و بررسی فرمان بازی لاجیتک مدل G920 Driving Force

موقع رانندگی لازمه تا خیلی از کارهارو انجام بدید تا ماشین به درستی حرکت کنه. فرمان بازی لاجیتک مدل G920 Driving Force یه فرمان  با پدال هاش داره و غیر از این مورد دیگه ای همراهش نیست.

خب رانندگی که فقط با اینا نمیشه شما لازم دارید دنده عوض کنید ، ترمز دستی داشته باشید و …. خب بزار بگم که شرکت لاجیتک فکر اینجاشم کرده و یه حرکتایی زده تا راحتی گیمرها به طور کامل برقرار باشه.

روی فرمان یه سری دکمه ها هست که بعضی از آن ها برای عوض کردن دنده مورد استفاده قرار میگیرن. اما چیزی که حائل اهمیت است جایگاه دکمه B هستش.

البته که این دکمه ترمز دستی به حساب میادش. شاید این تغییر برای گیمرها یه خرده آزار دهنده و غیر منطقی به حساب بیادش و در مواقعی باعث بشه که کنترل کردن ماشین کار سختی باشه.

شاید برات جالب باشه : معرفی انواع ایرپاد پرو

جعبه دنده فرمان بازی لاجیتک مدل G920 Driving Force

درسته که دنده فرمان بازی لاجیتک مدل G920 Driving Force یه ساختار فیزیکی داره که به خوبی زیر دست شما قرار میگیره. اما خب ممکنه که در مواقعی که دارید بازی میکنید ، یه مقدار کار با اون رو سخت و شوار کنه.

مثلا زمان هایی که احتیاج دارید تا کنترل فرمان به شدت توی دستاتون باشه تا ماشین رو به خوبی کنترل کنید ، همش باید یه دستتون به این باشه که دنده رو به موقع عوض کنید که این موضوع میتونه کنترل رو برای افراد سخت کنه.

البته این رو هم بگم که با وجود این موضوع که شاید از نظر خیلی از افراد نوعی ایراد به نظر بیادش ، بازهم میتونه به راحتی حس واقعی بودن رو به شما منتقل کنه. شما با این جعبه دنده میتونید شش درجه سرعت رو داشته باشید. این را هم بدانید که درست مثل رانندگی واقعی وقتی میخواید دنده رو عوض کنید ، باید از کلاچ استفاده کنید.

کارایی پدال های فرمان بازی لاجیتک مدل G920 Driving Force

نقد و بررسی فرمان بازی لاجیتک مدل G920 Driving Force
نقد و بررسی فرمان بازی لاجیتک مدل G920 Driving Force

وجود پدال های فرمان بازی لاجیتک مدل G920 Driving Force میتونه تنظیم و کنترل سرعت رو برای همه گیمرها راحت کنه چون که به راحتی با استفاده از پات این کار را انجام میدی.

کلاچ ، ترمز و گاز به صورت جداگانه درست مثل ماشین های واقعی در اختیار شما قرار گرفته است که باعث میشه تا قابلیت شما در رانندگی افزایش پیدا کنه. اما خب یه ایرادی که در این پدال ها وجود داره ، ترمزآن است.

این پدال به  شدت غیر منتظر بوده و از یه طرف دیگه به شدت آزار دهندست که باعث میشه به خوبی عمل نکنه. این پدال خیلی سفت بوده که حتی این موضوع توی اینترنت هم حسابی سر و صدا کردش. این مشکل به خاطر وجود یه مانع لاستیکی در زیر پدال است که برای محافظت آن را گذاشته اند.

کلام آخر

این فرمان بازی میتونه انقدر خوب شما رو در رانندگی همراهی کنه که از وجودش تمام لذت های دنیارو ببرید. البته که رانندگی خودش لذت بخشه اما نه زمان هایی که با یه دسته پلی استیشن انجام میشه.

حالا دیگه یه همراه خوب و یه دوست همیشگی برای ماشین بازیات داری. البته این رو بگم که این محصول انقدر حس واقعی بودن رو به شما منتقل میکنه که نمیشه گفت دارید بازی میکنید ، میتونیم بگیم که واقعا توی دنیا بازی قرار میگیرد و ماشین رو کنترل میکنید.

منابع :

gamesradar

automoblog

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه