مک بوک و آیپد ۲۰۲۴ مجهز به نمایشگر OLED سامسونگ می باشند

مک بوک و آیپد ۲۰۲۴ مجهز به نمایشگر OLED سامسونگ می باشند

کمپانی اپل در تولید کردن محصولات به نحوی عمل میکنه که هر روز یه خبر جدید از اون به گوش میرسه. یعنی علاقه مندان به طور کامل خودشون رو آماده کردن تا شاهد یه اتفاق جدید و البته خارق العاده از سمت اپل باشند.

الانم یه سری خبر جدید از محصولی که میخواد بیرون بده به گوش میرسه که باعث شده شور و هیجان خیلی از افراد بالا بره و بی صبرانه انتظار بکشن.

مک بوک و آیپد 2024 مجهز به نمایشگر OLED سامسونگ خواهند بود ، خبری که این روزا حسابی داره سر و صدا میکنه. اما این خبر تا چه حد صحت داره و واقعی هستش رو در ادامه خبر بهتون میگیم.

گزارش هایی مربوط به نمایشگر OLED مک بوک و آیپد 2024

گزارش هایی که این روز ها به دست همه رسیده ، نشان از این است که شرکت سامسونگ در حال آماده سازه یک سری نمایشگر OLED است. البته که این صفحه نمایش هارو داره برای مک بوک و آیپد هایی که در سال 2024 رونمایی میشه آماده میکنه.

اینجوری که وب سایت The Elce گزارش کرده ، سامسونگ از سمت برند اپل سفارش ساخت این قطعات را دریافت کرده. حالا این کمپانی داره همه تلاشش رو میکنه تا تمام سفارشات رو آماده کنه تحویل بده.

البته که اپل این قطعات رو قرار توی سال 2024 از شرکت سامسونگ دریافت کنه. بعد از اونم که تکلیفشون معلومه ، قرار توی محصولاتی که میخواد بیرون بده استفاده کنه و بازم همه توجه های توی بازار رو به سمت خودش جلب کنه. اصلا این کار مخصوص برند اپل هست ، شگفت زده کردن همه افراد و شوک دادن به بازار.

همکاری اپل و سامسونگ

این اواخر شنیده بودیم که سامسونگ داره برای آیپد ها اپل نمایشگر های OLED میسازه و آماده میکنه. اما با تمام این موارد ، مدیران اپل توقع دیگه در زمینه همکاری با سامسونگ داشتند. که البته باید بگیم که این اواخر مشخص شد که توقع دارند سامسونگ نمایشگر های OLED در سایز های بزرگتری بزنه.

این موضوع به صورت واضح نشون میده که برند اپل قصد داره از این صفحه نمایش در محصولات بزرگتر خودش استفاده کنه. در ضمن این اطلاعات یه مهر تایید بر روی تصمیمی که اپل گرفته است هم هستش.

حالا تا حدودی میشه گفت شایعاتی که تا هفته پیش راجب به مک بوک تمام صفحع و آیپد تاشو پراکنده شده بود ، واقعیت داره و یه روزی ممکنه که از این محصولات رونمایی بشه ، اما کی رو فقط خود کمپانی اپل میدونه !

در آخر گزارشی که سامسونگ داده

در آخر طبق گزارشی که سامسونگ داده ، صفحه نمایش های OLED با سا یز 10.86 اینچ برای آیپد ها تا سال 2024 آماده میشود. البته که اول قرار بود تا سال 2021 آماده بشه اما به خاطر محدودیت تراشه نمایشگر ، اپل تصمیم گرفت تولید اون رو به یه زمان دیگه بندازه.

قرار که سامسونگ این نمایشگر هارو با پردازنده سری T تولید کنه ، که در سال 2023 برای دستگاه های هوشمند عرضه میشه. اپل هم از سال 2024 با توجه به این تراشه ها محصولا خودش رو تولید میکنه.

منبع خبر: indiatoday

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه