نویسنده کمیک بازی Spider-Man: Miles Morales به تیم تولید بازی Spider-Man 2 ملحق شد

نویسنده کمیک بازی Spider-Man: Miles Morales به تیم تولید بازی Spider-Man 2 ملحق شد

اخبارهای بازی های ویدئویی هر روز خبرهای جدیدی به کاربران میدن. بازی اسپایدر من رو اکثر گیمرها بازی کردن و میشناسن. حالا تغییرات جدیدی راجب بازی Spider man 2 اومده.

طبق اخباری که از این بازی به گوش ما رسیده است ، نویسنده بازی Subnautica Below Zero و کمیک پیش درآمد  بازی Spider – man Miles Morales به استودیو Insomniac Games پیوسته است.

این خودش به تنهایی یه تغییر و تحول بزرگ در بازی به حساب می آید. وجود یک نویسنده خبره و حرفه ایی میتونه تغییراتی زیادی رو در داستان بازی و روند آن ایجاد کنه.

داستان بازی Spider – Man Miles Morales

در این سال های اخیر که بازی ، وجود داستان در بازی اهمیت زیادی داره. امروزه داستان های کلیشه ای و چند خطی جای خودشان را به داستان های چندلایه و چالش انگیز داده اند. از این رو باید با استفاده از تجربه و خلاقیت داستان بازی رو زیبا کرد.

بریتنی ام مورس یکی از بهترین نویسنده هایی است که سابقه کار روی بازی Subnautica Below Zero دارد و درکارنامه کاریش خوش درخشید.

حالا این نویشنده با تجربه در شبکه های اجتماعی توئیتر خودش اعلام کرد که با استودیو اینسامنیاک گیمز پیوسته است. حالا این نویسنده عالی جزو تیم سازنده Marvel`s Spider – man 2 قرار گرفته است.

بازی Marvel`s Spider – man 2 بازی درون مایه ای تاریک دارد

یکی دیگر از کارهایی که بریتنی مورس انجام داده ، نگارش بازی The Lost Legends of Redwall است. این اثر داستانی ماجراجویی داره که به صورت اپیزودیک ارائه شده است.

البته بریتنی مورس نویسندگی بازی Wings of Fury رو هم  بر عهده داشته. این کمیکی که الان ازش نام بردیم در واقع پیش درآمدی بازی Marvel`s Spider – Man Miles به حساب می آید.

البته نکته ایی راجب بریتنی مورس وجود دارد ، این است که فعالیت های این نویسنده معروف به همین فعالیت ها محدود نمیشه. بریتنی تا الان رمان های مشهوری از جممله The Cost of Knowing  و Slay نیز نوشته است.

البته این نویسنده عالی در حالت نوشتن رمان جدیدی به اسم The Jump است. این رمان در سال آینده به دست شما میرسد که مثل همه رمان هایی که بیرون داده است ، از داستان قوی برخورد دار است و کاربرها رو به سمت خودش جلب میکند.

کریون و ونوم آنتاگونیست های بازی Marvel`s Spider – Man 2 هستند

در چند ماه قبل استودیو Insomnaic Games ادامه بازی اسپایدر من رو معرفی کرد. این اثر شخصیت های جدیدی از جمله کریون شکارچی Kraven the Hunter و ونوم Venom به عنوان آنتاگونیست به بازی اضافه کرده است.

این طور به نظر میرسه که انتظارهای در جزئیات داستان برطرف نشده است. اما به گفته خود استودیو سازنده ، این نسخه از اسپایدر من دنیایی تاریک تر از سری های قبلی خودش داره. این بازی قرار است به صورت انحصاری در سال 2023 برای پلی استیشن 5 ارائه شود. قطعا  از بهترین بازی های مجموعه اسپایدر من به حساب می آید.

منبع خبر: gamingbolt

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه