مکس پین ۱ و ۲ توسط سازندگان اصلی بازسازی می‌شود

مکس پین ۱ و ۲ توسط سازندگان اصلی بازسازی می‌شود

وقتی یه مدت از ساخت یه بازی میگذره ، گیمر ها توقع دارن که کمپانی های سازنده به فکر بیافتن و نسخه ارتقاء یافته اون رو بیرون بدن. البته این موضوع هم تقصیر خود شرکت های سازندست که انقدر بازی های خوب میسازن که سطح توقع رو بالا میبرن.

حالا یه خبر خوشحال کننده برای علاقه مندان به بازی مکس پین دارم ، شرکت رمدی به صورت رسمی اعلام که کرد که قرار مکس پین 1 و 2 رو خودش بازسازی کنه. هر دو این عناوین در یک بازی عرضه میشه و برای کنسول های نسل نهم مثل پلی استیشن 5 و کامپیوترها مورد استفاده قرار میگیره.

خود شرکت بعد از استقبال شدیدی که گیمرها از این بازی داشتن ، تصمیم گرفته که به صورت رسمی بازسازی این دو نسخه رو در دست بگیره و یه بازی فوق العاده دیگه بیرون بده.

بیانیه ها راجب بازسازی مکس پین 1 و 2

همزمان با پخش شدن خبر بازساززی مکس پین 1 و2 بیانیه هایی از شرکت راکستار و رمدی بیرون اومد تا به این خبر صحت بخشد و طرفدار های خودش رو حسابی خوش حال کنه.

رئیس راکستار در یه بیانیه گفت که : ما از این که قرار است بازسازی مکس پین را با شرکت رمدی انجام بدیم بسیار خوش حال هستیم. ما هم یکی از طرفدارهای کارهای این شرکت هستیم و برای همکاری و بازسازی کردن بازی مکس پین هیجانات زیادی داریم.

از سوی دیگر رئیس رمدی گفت : بازی مکس پین همیشه یه جایگاه خاص و ویژه در قلب کارمندان داشته. همچنین میدونیم که بین گیمرها هم طرفدارهای زیادی داره. همچنین با همکاری با شرکت راکستار بسیار خوشحال هستیم و مخواهیم که اکشن و داستان مکس پین رو به یه شکل مدرن در بیاریم تا رضایت همه رو جلب کنیم.

قرار داد ساخت مکس پین 1 و 2

طبق قردادی که برای بازسازی بازی مکس پین 1 و 2  وجود داره ، شرکت رمدی مسئول ساخت هر دو عنوان بوده است. البته که خود شرکت اعلام کرده که قرار هر دو نسخه رو توی یک قالب بیاره.

بودحه بازسازی این پروژه رو شرکت راکستار تامین میکنه. البته این بودجه به میزانی است که رمدی باید به اندازه دیگر پروژه های خودش برای اون هم وقت بزاره. از سوی دیگر رمدی زمانی که شرکت راکستار به صورت کامل بودجه خود را از این بازی دریافت کرد ، قابلیت دسترسی کامل به بازی رو خواهد داشت.

بازسازی بازی مکس پین 1 و 2

در حال حاضر بازسازی بازی مکس پین 1 و 2 در مراحل اولیه قرار داره. برای همین مدت زمان زیادی برای عرضه وجود داره. اما از همین الان هم حسابی روی گیمرها تاثیر داشته و طرفدارهای جدیدی هم پیدا کرده.

دوباره رابطه رمدی و راکستار با این بازی به هم برگشته ، اینجوری که رمدی میسازه و راکستار مسئول انتشار آن است. این رو هم بگم که هر دو عنوان بازی ، یه شاهکار در زمینه گیم پلی و داستان بوده. حالا ببینید ترکیب دو شاهکار با هم چه خواهد شد.

منبع خبر: gematsu

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه