نقد و بررسی صندلی گیمینگ میشن

نقد و بررسی صندلی گیمینگ میشن

گیمرها بیشتر ساعت های روز رو پای بازی کردن میزارن به خاطر همین ممکن که دچار گرفتگی عضله بشن. سر همین موضوع همیشه کل بازار رو دنبال لوازم جانبی هستن که بتونن بهترین نوعش رو تهیه کنن.

یکی از وسیله های مهمی که باید حتما مدلی خوبی از اون تهیه بشه ، صندلی هستش. موقعیت نشستن میتونه هم باعث بشه تا هم تمرکز گیمر بالا بره و هم از آسیب رسیدن به گیمرها جلوگیری شود ، به خاطر همین خرید صندلی گیمینگ خیلی مهمه.

حالا توی بازار مدل های مختلفی از صندلی وجود داره که ما میخوایم امروز در این مقاله به بررسی صندلی گیمینگ میشن بپردازیم. این صندلی ها ویژگی های زیادی داشته و بهترین موقعیت را برای هر کاربری فراهم میکنه. به جرئت میتونیم بگیم که خرید صندلی گیمینگ meetion بهترین کاری هست که هر گیمری میتونه برای خودش انجام بده.

شاید برات جالب باشه: نقد و بررسی صندلی گیمینگ fantech

بررسی صندلی گیمینگ میشن

نقد و بررسی صندلی گیمینگ میشن
نقد و بررسی صندلی گیمینگ میشن

طراحی صندلی گیمینگ میشن

طراحی از مهم ترین مواردی بوده که در ساخت هر محصولی باید به آن توجه شود. صندلی گیمینگ میشن در این مورد بسیار عالی عمل کرده است. تمامی محصولات صندلی میشن طراحی کاملا ارگونومی داشته و راحتی رو برای کاربران در تمام ساعت هایی که در حال بازی هستن فراهم میکنه.

همچنین با ترکیب رنگی فوق العاده ای که دارد ، با هر محیط سازگاری داشته و یه حس خفن و گیمینگی به اتاق شما میده. در ضمن قابلیت هایی که در این صندلی وجود دارد ، باعث میشه تا موقعیت نشستنتون رو به بهترین شکل ممکن تنظیم کنید.

این رو بدونید که این محصول باعث میشه تا نشستن های طولانی مدت براتون راحت بشه و از خستگی و گرفتگی عضله ها راحت بشید. یه ظاهر لاکچری که سلیقه همه رو در نظر گرفته.

بدنه صندلی گیمینگ میشن

هرگز نمیتوان تعیین کرد که چه افرادی قرار است محصولات شما را تهیه و استفاده کنند. از این رو از واجباتی که باید در هر وسیله ای به آن توجه شود مقاومت آنهاست. این تضمین رو بهتون بدیم که صندلی گیمینگ میشن ، بدنه ای با مقاومت بالا داشته.

فرقی نمیکند که شما چه وزنی داشته باشید ، محصولات میشن پایه هایی با مقاومت بالا داشته که تحمل فشار و وزن بالا را دارد. به طور کلی باید بگیم که اسکلت صندلی گیمینگ های میشن ، قوی بوده و این اطمینان را در افراد به وجود میاره که میتونید با هر وزنی از آنها استفاده کنید. در ضمن این صندلی ها در بین رقبا قدرت خیلی زیادی داشته.

تنظیم تکیه گاه

یکی از مهم ترین ویژگی هایی ک صندلی گیمینگ میشن داره ، تنظیم کردن تکیه گاه صندلی است. شما میتونید بعد از نشستن روی صندلی برای اینکه موقعیت نشستنتون رو به خوبی تنظیم کنید ، در هر زاویه ای که دوست دارید تکیه گاه را قرار دهید.

پشتی صندلی های میشین از زاویه 90 تا 180 درجه قابل تنظیم بوده. البته این میزان در مدل های مختلف متغیر است و یکسان نبوده اند. اما در بیشتر مدل این میزان وجود دارد.

شما میتونید هر موقع که خسته شدید ، پشتی صندلی رو به حالت دراز کش در بیارید و یه خستگی جانانه در کنید. این قابلیت باعث میشه تا شما از خستگی و گرفتگی عضله به دور باشید و ساعت های طولانی بتونید به بازی کردن بپردازید.

نقد و بررسی صندلی گیمینگ میشن
نقد و بررسی صندلی گیمینگ میشن

ارتفاع صندلی گیمینگ میشن

قطعا افرادی که صندلی گیمینگ میشن را تهیه میکنن ، قدهای مختلفی دارن. به خاطر همین نمیشه که یه ارتفاع مشخص رو برای صندلی ها تعیین کرد ؛ از این رو صندلی گیمینگ میشن قابلیت تنظیم ارتفاع رو در اختیار شما گذاشته است.

اول بشین روی صندلی و بعدش با توجه به قد خودت ارتفاع صندلی رو تنظیم کنید. اینجوری دیگه پاهاتون هم آویزون نیستن وخواب نمیره. تازه از گرفتگی عضله های پا و پا درد هم راحت میشید. این ویژگی در همه صندلی گیمینگ های میشن وجود داشته.

شاید برات جالب باشه: نقد و بررسی صندلی گیمینگ porodo

قابلیت تنظیم دسته ها

شاید در همه مدل های صندلی گیمینگ میشن قابلیت تنظیم دسته ها وجود نداشته باشد ، اما در بیشتر مدل های صندلی های این شرکت تنظیم دسته ها وجود داشته. شما میتونی برای اینکه موقع نشستن راحت باشید ، دسته های صندلی رو به چهار جهت عقب و جلو ، بالا  و پایین و چپ و راست تغییر بدید.

بعد از اینکه نشستید روی صندلی و ارتفاع و پشتی صندلی رو تنظیم کردید ، حالا با تنظیم کردن دسته ها ، دست هاتون هم توی موقعیت خوبی قرار بدید. تازه نه دست درد میگیرد و نه فشاری به بازو و آرنج شما وارد میشه.

روکش صندلی گیمینگ میشن

تا اینجا بیشتر قابلیت هایی که در صندلی گیمینگ میشن هست رو متوجه شدید ؛ حالا وقتش رسیده تا بریم سراغ یه بخش خوب دیگه که حسابی توی محصول ترکونده. صندلی گیمینگ میشن پوشیده شده از چرم مصنوعی مرغوب بوده است.

این روکش کاملا باکیفیت بوده و بعد طولانی مدت استفاده کردن نه پوسته پوسته میشه و نه ساییدگی در آن رخ میده. به طور کلی باید بگیم که دوام خوبی در طی مدتی که دارید ازش استفاده میکنید داره.

همچنین رنگبندی و ظاهر فوق العاده ای که داشته باعث شده تا جذابیت صندلی از اون چیزی هم که هست بیشتر بشه. به غیر از اینکه توی همون نگاه اول دلتون رو میبره ، با هر محیطی که شما صندلی رو در آن قرار بدید سازگاری داشته است.

ویژگی های صندلی گیمینگ میشن

کل صندلی گیمینگ میشن از اسفنج هایی با چگالی بالا ساخته شده است. این اسفنج های به کار رفته در اثر استفاده طولانی مدت ظاهرشون رو از دست نمیدن و دچار فرورفتگی نمیشوند.

همچنین برای اینکه در حین نشستن راحتی و ایمنی کاربر فراهم باشه ، دو بالشتک در صندلی ها قرار داده شده. یکی در قسمت بالایی برای اینکه سر و گردن رو بهش تکیه بدید. یه بالشتک دیگه هم در قسمت پایین قرار گرفته تا گودی کمر شما رو پر کنه از فشار اومدن به کمرتون جلوگیری بشه.

همچنین چرخ هایی روان داشته که به راحتی در هر سطحی حرکت میکنه. به طور کلی باید بگوییم که صندلی گیمینگ میشن یک محصول خوب و همراه عالی بوده است و مطمئن باشید که از خرید آن پشیمون نمیشید.

منابع:

meetion

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه