مایکروسافت در حال توسعه یک بازی کوآپ با الهام از مانستر هانتر است

مایکروسافت در حال توسعه یک بازی کوآپ با الهام از مانستر هانتر است

دنیای بازی و تکنولوژی هر روز در حال پیشرفت هستش و همین موضوع باعث شده تا تغییرات اساسی در بازی ها رخ دهد. همچنین شرکت های مختلف با الهام گرفتن از ایده های متفاوت سعی در ساختن بازی های جدید دارن.

البته باید گفت که این تغییر و تحول به نفع گیمرهاست و شور و شوق آن هارو زیاد میکنه. این اخباری که هر روز درباره بازی های پخش میشه بخشی واقعیت داره و بخشی هم کلا شایعه هستن.

حال این روز ها شاهد یه خبری بودیم که حسابی شور و شوق گیمرهارو برانگیخته کرده. شرکت مایکروسافت این روزها در حال توسعه یک بازی کوآپ با الهام از مانستر هانتر است. این خبر برای گیمرها میتونه یه خبر فوق العاده به حساب بیادش.

شاید برات جالب باشه: مراحل ساخت بازی Horizon Forbidden West به پایان رسید

بازی های سری مانستر

سری بازی های مانستر توسط کمپانی کپکام تولید و به بازار ارائه میشوند. این کمپانی با دو بازی که این اخیرا تولید و عرضه کرده ، تونسته به راحتی تحسین خیلی از مخطابین غربی رو به دست بیاره.

حالا این جوری که این روزها بوش میاد ، انگاری که این کمپانی قصد داره تا با کشتن یه سری هیولاها در بازی ، کلا سبک بازی رو یه تغییر اساسی بده و در قالب یه بازی جدید کوآپ وارد بازار کنه.

ساخت بازی انحصاری با عنوان Project Suerte

این بازی انحصاری که تا همین جا راجبش بهتون گفتیم و توسط کمپانی Certain Affinity تولید شده است ، این روزها با عنوان Project Suerte در بین گیمرها شناخته شده است.

استودیو سازنده این بازی توسط ساخت بازی های : دوم ، هیلو ، کال آو دیوتی و غیره شناخته شده است. البته بازی های Crimson Alliance رو هم توسعه داده. طبق گفته هایی که شنیده شده ، بازی جدید این کمپانی از زمان 2020 در حال توسعه هستش.

اما قرار که در سال 2023 منتشر بشه و سال 2024 عرضه شود. البته این رو هم بگیم که ممکن این برنامه تغییر کنه. از طرف دیگه این استودیو ممکن در حال کار روی حالت بتل رویال بازی هیلو اینفینیت هم باشه. از یه سمت دیگه انگار برای بازی Certain Affinity برای توسعه آن دنبال بازی ساز هستند.

آیا مایکروسافت تنوع هایی توی بازی هاش میده؟

اینجوری که این روزها مایکروسافت داره کار میکنه ، انگاری که میخواد تنوع هایی توی بازی های خودش به وجود بیاره.

از یه طرف دیگه چون ممکن که یکی از بازی های مانستر هانتر روی سرویس های این کمپانی هزینه های زیادی بزاره ، برای ایجاد یه گزینه پر سود ممکنه بازی با الهام از مجموعه مانستر بسازند.

این موضوع رو هم باید بهش توجه کرد که در ماه فوریه خود استودیو Certain Affinity قرار که روی بازی جدیدی کار کنه.

شاید برات جالب باشه: شایعه: بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 زمستان ۲۰۲۲ عرضه می‌شود

ادعای کمپانی Certain Affinity تا چه حد صحت داره؟

از آنجایی که مکس هابرمن ، موسس استودیو گفته : ما در این چند سال گذشته در حال توسعه پروژه بودیم. ما از زمانی که امضای توسعه بازی جدید رو زدیم تا حالا هیجان زده ایم. این بازی قرار که دیدگاه خلاقانه استودیو مارو نشون بده.

پس میشه گفت ادعای این استودیو با این گفته ها صحت داره و این احتمال هم وجود داره که بازی در حال ساخت یه بازی کوآپ با المان هایی شبیه به مانستر هانتر باشه. این رو هم بگیم که سری جدید این مجموعه با عنوان Monster Hunter Rise برای رایانه ها و نینتندو سوئیچ وارد بازار شده.

منبع خبر: eurogamer

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه