بسته‌ی الحاقی Monster Hunter Rise تابستان امسال عرضه خواهد شد

بسته‌ی الحاقی Monster Hunter Rise تابستان امسال عرضه خواهد شد

میدونید که بهترین خبر برای هر گیمری اینه که بهش بگی موردی که منتظرش بوده قراره بیرون بیادش. در واقع دنیا بازی های ویدئویی انقدر بزرگ بوده که هر روز یه خبر جدید از یه بازی به گوش میرسه.

این روزا خبری که توی بازار خیلی داغ بوده انتشار بسته الحاقی Monster Hunter Rise بوده که قرار تابستان بیادش بیرون. این خبر را شرکت کپکام اعلام کرده ؛ البته بگیم که این بسته برای کنسول های نینتندو سوئیچ و کامپیوترها بوده است.

موردی که وجود داره اینه که این بسته قطعا آپدیت های جدیدی به این بازی اضافه میکنه و باعث میشه تا از جذابیت بالاتری برخورد دار بشه. اصلا فکر کنیم به خاطر همین بوده که گیمرها براش انتظار کشیدن و صبر زیادی به خرج دادن.

تغییرات بسته الحاقی Monster Hunter Rise

خب بزارید بهتون بگیم که بسته الحاقی Monster Hunter Rise بسیار گسترده و بزرگ بوده. به همین دلیل شاهد این موضوع هستید که تغییرات زیاد و البته بزرگی رو توی بازی ایجاد میکنه.

داستان بازی همان دنباله دفاع از روستای کامورا است که یه سری ویژگی های جدید به آن اضافه شده است. مثلا توی این بسته الحاقی جدید ، یه سری هیولاها و سبک مبارزه جدید در کنار موارد دیگه نیز وجود داره که حسابی به بازی رنگ و لعاب داده.

بازی اینجوریه که شکارچیان توسط دیم فیوراین فراخوانده میشن و بعدش  باید به سمت منطقه الگادو برن. توی این منطقه یه آزمایشگاهی وجود داره که برای هیولاهاست. حالا شما باید آرامش رو توی این منطقه برگردونید.

بزرگ ترین مشکلی که این منطقه داره ، ارتباطش با سه ارباب هستش. اینم بگیم که این ارباب ها از شخصیت های ترسناک عربی الهام گرفته شدن. برای پیدا کردن این سه ارباب باید حسابی منطقه رو بگردید.

نکته مهم در بسته الحاقی Monster Hunter Rise

از مهم ترین نکته هایی که توی بسته الحاقی Monster Hunter Rise  وجود داره ، سفر بازیکن ها به سمت غرب هستش. همه مکان ها کاملا جدید شده و شما باید سعی کنید تا پازل های مختلف رو حل کنید.

هم یه نقشه جدید و هم شخصیت های جدیدی به بازی اضافه شده. با تغییر و پیشرفت مکانیزم مبارزه ، بازی تنوع زیادی پیدا کرده. وجود هیولاهای جدید توی بازی باعث شده تا خسته کننده نشه.

یکی از مثبت ترین نکات این بسته الحاقی حالت کوآپ بازی هستش. در واقع این حالت اجازه میده تا به صورت آنلاین و یا در کنار همدیگه بازی کنید. تازه اینجوری گشت و گذار لذت بخش تر هم میشه.

عرضه بسته الحاقی Monster Hunter Rise

با وجود موارد زیادی که در این بسته هستش ، علاقه گیمرها به آن کاملا طبیعی بوده است. خب بزارید بگیم که انتظارها رو به پایان هستش و بسته الحاقی Monster Hunter Rise تابستان امسال وارد بازار خواهد شد.

به طور کلی بخوایم بگیم ، این بسته جذابیت خاصی به این بازی داده. البته که خود بازی طرفدارهای زیادی داشته ، اما با وجود این بسته ، محبوبیت بیشتری بین گیمرها پیدا میکنه.

منبع خبر: gematsu

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه