گیم‌ پلی جدیدی از بازی لغو‌شده‌ جنگ ستارگان ۱۳۱۳ منتشر شد

گیم‌ پلی جدیدی از بازی لغو‌شده‌ جنگ ستارگان ۱۳۱۳ منتشر شد

این روزا داغ ترین خبر بازی های ویدئویی مبوط میشه به ویدئویی جدیدی که از بازی لغو شده جنگ ستارگان 1313 منتشر شده است. این ویدیو توسط The Vault پیدا شده که در آن بخشی از بازی به نمایش گذاشته شده.

توی این فیلم شما شکارچی بوبا فت رو میبینید که درحال کاوش و جست و جو در  چند مکان هستش. البته اینجوری که معلومه این ویدئویی مربوط به مراحل ابتدایی بازی هستش، اما همچنان المان های جذابی داره و گیم پلی قوی رو به نمایش در اورده.

راستی اگر دنبال خرید نسخه فیزیکی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order مخصوص PS5 هستی حاجی در خدمتته.

چه بازی جنگ ستارگان 1313 شناخته شد؟

باید بگیم که در سال 2012 برای اولین بار یه تریلر فوق العاده از بازی جنگ ستارگان 1313 منتشر شد ، که در آن بازیکنان رو به کهکشان راه شیری یعنی سیاری کوروسانت برد.

یه سال بعد در حالی که دیزنی فرنچایز رو تصاحب کرد ، همه پروژه هایی که در حال ساخت بودن رو هم لغو کرد ؛ این یعنی که جنگ ستارگان هم به پایان خودش رسید. اما خب در آخر این بازی به چندین قسمت در انیمیشن های جنگ های کلونی راه پیدا کردش.

بوبا شخصیت بازی جنگ ستارگان 1313

یه نکته جالبی که راجب بازی جنگ ستارگان 1313 هست ، اینه که اصلا قرار نبود که بوبا شخصیت اصلی این بازی باشه.

جیسون شرایر نویسنده کتاب خون عرق و پیکسل توی کتابش به این موضوع که توسط جورح لوکاس دستور داده شده تا قهرمان اصلی بازی رو با نسخه های پیشین دوران امپراطوری جایگزین بشه اشاره شده است.

در واقع این موضوع زمانی بازگو شد که تقریبا ساخت آن تا حدی پیش رفته بود و لوکاس بازیگر ویلسون بتن رو انتخاب کرد ؛ بعد پس زمینه ای براش ایجاد کرد و داستان رو پیش برد.

مجوزهای بازی جنگ ستارگان 1313

و اما در جریان این تجدید نظرهایی که صورت گرفت ، ساخت لوکاس فیلم ، لوکاس آرتس توی همون سال 2013 بسته شد و بعدش مجوز ساخت بازی های جنگ ستارگان به آرتس رسید.

توی این موضوع هم نتایج مثبت و هم نتایج منفی دیدیم. بد ماجرا اینجا بود که نتونستیم بازی جنگ ستارگان 1313 رو ببینیم و خوب ماجرا اینجا بود که تونستیم بازی تحسین کننده  جنگ ستارگان جدای رو مشاهده کنیم.

گسترش چشم انداز بازی های جنگ ستارگان

از بعد تمام این ماجراها که رخ داد ، دیزنی چشم انداز خودش رو نسبت به بازی های جنگ ستارگان افزایش داد. درسته که استودیو دایس قرار نیست که دیگه بتلفرانت 3 رو تولید کنه ، اما کمپانی آرتس اعلام کرده که دنباله بازی جنگ ستارگان فالن رو به همراه یه شوتراول شخص از سمت تیم سازنده Medal of Honor : Above and Beyond رو وارد بازار میکنه.

همچنین انگاری که یه استراژدی جدید در کنار بیت ری اکتور در حال ساخت هستش. البته این رو هم بگم که به جزء آرتس ، استودیو های دیگه ای هم دنبا این هستن که بازی های جنگ ستارگان رو ارتقاء بدن. پس میشه گفت هر آن منتظر حرکتی از هر استودیو باشید.

منبع خبر: gamespot

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه