ماد جدید Sifu نئو را به آن اضافه می‌کند

ماد جدید Sifu نئو را به آن اضافه می‌کند

دنیای بازی های ویدیویی انقدر بزرگ و گسترده بوده که هر روز راجب آن خبرهایی تازه و جدید منتشر میشود. در واقع باید بگوییم که تولید کننده های بازی ها هر روز در تلاش بوده اند تا با ارتقاء دادن بازی ها رضایت گیمرها جلب کنن و خواسته های آن ها رفع بشه.

این روزا کمپانی های سازنده در این مورد بسیار موفق بوده اند. خبری که باعث شده تا حسابی توی دنیای بازی های پخش بشه ، ماد جدیدی است که قرار به بازی Sifu اضافه بشه و گیمرها بیش از قبل هیجان زده کنه.

این خبر از آنجایی همه جا پخش شد که دموی جدید از نسخه تازه و ارتقاء یافته این بازی پخش شد. در این دمو نمایشی چشمگیری از پیشرفت تکنولوژی و نوآوری را به شما نشان داده است.

ارتقاء و پیشرفت بازی Sifu

درسته که بازی The Matrix Awakens نمایشی چشمگیر از پیشرفت فناوری و تکنولوژی در این بازی داشته ، اما در حال حاضر اوج نوآوری رو میتوان روی مادهای بازی های رایانه ای مشاهده کرد.

بعد از اینکه بازی پانداری کونگ فو کار ، بتمن بیرون اومدش ، حالا نوبت Sifu رسیده تا خودی نشون بده. خب باید بگیم که انگاری قرار ماد نئو در این نسخه جدید از بازی به نمایش گذاشته بشه.

میشه گفت که این ماد های جدید یه گروه از مامور های اسمیث به حساب می آیند که باعث شدن تا تغییراتی در بازی ایجاد بشه.

به صورت کلی باید خود را دوباره نو توی بازی محک بزنید و برای اینکه پیروز میدان شما باشید ، هرکاری که از دستتون بر میاد انجام بدید. این مامورهای جدید رو هیچ شناختی از روشون ندارید و نمیدونید که قرار چیکار کنن پس مراقب باشید.

رفع توقع طرفدارهای بازی سیفو

وقتی که نسخه اولی بازی Sifu بیرون اومدش و خیلی از گیمرها اون رو بازی کردن ، توقع های زیادی از نسخه جدید بازی به وجود اومدش. قطعا در چنین موقعیت هایی از مهم ترین کارهایی که کمپانی های سازنده باید انجام بدن ، بر طرف کردن این توقع ها هستش.

در آخر با قرار دادن شخصیت جدید نئو و مامور های اسمیث ، یه سری تغییر های اساسی در رابطه با هنر های رزمی و جنگ را به وجود آوردند. یه جورایی باید بگیم که اون چیزی که طرفدارهای منتظرش بودن به سرانجام رسیده و در اختیارشون قرار داده میشه.

عمل مبتکرانه در بازی Sifu

مورد مبتکرانه ای که در بازی Sifu در نسخه جدید آن وجود داره ، ادغام مبتکرانه ماد با بازی هستش. در واقع طراحی مراحل سیفو و نبردهای تن به تنی که در آن ها قرار میگیرد ، با جلوه های بصری که داره بسیار هیجان انگیز و نفس گیر هستن.

شما در این بازی شاهد زد و خورد های نئو اونم توی اتاقی که پر شده از کلون های مامور اسمیث هستید. تازه باید بگیم که جلوه های ویژه صدایی هم به انی هیجان اضافه میشه و یه شور شوق و هیجان بیشتری رو در گیمر ها به وجود میاره.

منبع خبر: kotaku

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه