ساخت بازی جدید ویچر با آنریل انجین ۵ آغاز شده است

ساخت بازی جدید ویچر با آنریل انجین ۵ آغاز شده است

هر روز کمپانی های سازنده بازی های ویدئویی دنبال اینن تا آپدیت هایی به بازی های خودشون اضافه کنن که بتونه توقع گیمرهارو رفع کرده و رضایتشون رو جلب کنه. از این رو خبرهای زیادی توی این دنیای گسترده پخش میشه.

این وسط همیشه گیمرها منتظر هستن تا ببین که سازنده های بازی ها قرار چیکار کنن و چه مواردی رو میخوان به بازی اضافه کنن. به وجود اومدن حماسه های جدید توی بازی ها باعث میشه تا جذابیت آن ها بیشتر بشه و طرفدارهای زیادی پیدا کنن.

حالا یه خبر برای اون دسته از گیمرهایی که دارم که طرفدار بازی ویچر بودن. خب وقتش رسیده که خودتون رو آماده کنید چون اینجوری که بوش میاد ، انگاری کمپانی این بازی حماسه ای جدید برای ویچر در نظر گرفته و قرار یه شاهکار دیگه به بازار بفرسته.

آپدیت جدید بازی ویچر با آنریل انجین 5

به تازگی استودیوی سی دی پراجکت رد اعلام کرده است که قرار نسخه جدید بازی ویچر رو با موتور آنریل انجین 5 به بازار ارائه بده. در واقع این بازی در حال توسعه با این موتور است.

خودتون رو آماده کنید چون قرار توی نسخه جدید بازی ویچر حماسه آفرینی جدید رخ بده که محبوبیت بازی رو بیشتر از قبل میکنه. اینجوری که به نظر میاد استفاده از موتور آنریل انجین 5 یعنی آغاز مشارکت چندساله با کمپانی ایپک گیمز.

این مشارکت  هم مجوز توسعه فنی آنریل رو داشته و هم نسخه هایی که در آینده منتشر میشوند را پوشش میده. در واقع باید بگیم که سی دی پراجکت با توسعه دهنده های اپیک گیمز از نزدیک همکاری میکند. اینجوری برای طراحی این موتور و البته بهینه سازی آن ها برای یک بازی جهان باز کمک میگیره و بازی جذابی ارائه میده.

بیانه ای پاول زونی مدیر اجرایی و کارشناس فناوری سی دی پراجکت

پاو زونی مدیر اجرایی و کارشناس فناوری سی دی پراجکت در این باره بیان کرده است: یکی از جنبه های مهم این تصمیم تمرکز بر روی فناوری و همکاری با اپیک گیمز است. از همان ابتدای کار ما فقط به دنبال گرفتن مجوز استفاده از موتور آنریل انجین 5 نبوده ایم ؛ بلکه میخواهیم با این کمپانی همکاری طولانی داشته باشیم.

برای سی دی پراجکت رد بسیار حیاتی است که مجوز استفاده از موتور برای نسخه های جدید را نیز داشته باشد. ما به دنبال منابع و انرژی های زیادی برای تکامل و تطبیق دادن بازی هایمان هستیم.

فروش مجموعه ویچر با آنریل انجین 5

فروش مجموعه جذاب و دوست داشتنی ویچر از سال 2020 شروع شده بود و طرفدارهای زیادی نیز داشته است. حال کمپانی سازنده با استفاده از موتور جدید در نسخه آپدیت شده بازی ، به جذابیت آن اضافه کرده است.

البته که اطلاعات زیادی راجب این نسخه به روز رسانی شده در دسترس نمیباشد ، با این حال این را میتوان به جرئت گفت که این بازی توقع خیلی ها را رفع میکنه. البته کمپانی های سازنده اعلام کرده اند که این بازی انحصار هیچ فروشگاهی را روی رایانه ها ندارد.

منبع خبر: gematsu

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه