شایعه: رویداد بعدی پلی استیشن در ماه فوریه برگزار می‌شود

شایعه: رویداد بعدی پلی استیشن در ماه فوریه برگزار می‌شود

هر روز شرکت سونی در تلاش تا بهترین محصول خودش رو بیرون بده. در این موضوع همیشه موفق بودن و نسخه های جدید کنسول های بازی ، از نسخه های سابق خودشون از کیفیت بالاتری برخورد دارن.

بعد از اینکه پلی استیشن ۵ بیرون اومد ، تحولات زیادی دیدی شد ؛ ظاهر و نرم افزاری و سخت افزاری کنسول بازی حسابی تغییر کرده بود. این کنسول بازی برای خودش طرفدارهای زیادی پیدا کرد. امروزه شایعه هایی راجب نسل جدید پلی استیشن پخش شده که میزان حقیقتش رو کسی نمیدونه.

رویداد بعدی پلی استیشن در ماه فوریه رخ میدهد

آقای تام هندرسون گفته است که رویداد بعدی پلی استیشن رو در ماه فوریه سال جاری به همگان اعلام خواهد کرد. همچنین ایشان گفته اند که ماه فوریه قرار است بازی های جدید و زیادی مثل Hogwarst Legacy که از قضا بازی های بزرگی به حساب می آیند ، وارد بازار شوند.

از این سو این بهترین خبری بود کن میشد به گیمرهایی که همیشه به دنبال بازی جدید و البته خفن هستن داد. شرکت سونی همیشه سعی کرده در راستای خواسته ها و نیازهای کاربرانش حرکت کنه ، و توقع های آن ها برطرف بشه.

رویداد ها و سیاست های شرکت سونی

در این سال های اخیر که نسل نهم کنسول های بازی بیرون اومده است ، سونی یه سیاست جدیدی رو در نظر گرفته.

این شرکت مبنی بر برگزاری رویداد انحصاری خودش ، اتخاذ کرد و حضورش را  در مراسم های گوناگون مه برای معرفی بازی ها و محصولات جدید برگزار میشد ، کم تر کرد.  این کار تا جایی انجام شد که در دو مراسم اخیر ES سران سونی کلا شرکت نکردن.

سوپی تصمیم گرفت که رویداد های دیجیتالی State of play رو جایگزین کنفرانس های خودش بکنه. از آخرین برنامه State of Play مدت هاست که میگذره ، و طرفدار ها بی صبرانه منتظرن تا سونی تاریخ جدید برگزاری آن را اعلام کند.

اول شایعه شد که در ماه دسامبر سال ۲۰۲۱ این مراسم انجام میشود که این رویداد رخ نداد. حالا یه بار  دیگه تنور شایعه ها داغه و هرکسی به اساس برداشت های خودش یه چیزی میگه.

شایعه تاریخ رویداد بعدی پلی استیشن

در پی شایعه رویداد بعدی پلی استیشن حرف های زیادی زده شد. دراین میان اینستیدر مشهور ، آقای تام هندرسون در توئیتر خودشون اعلام کردن که بر اساس  زمان بندی که در تقویم کاری سونی است ، انتظار میرود که رویداد بعدی پلی استیشن در ماه فوری همین سال جاری انجام شود.

اسنکونه کا آقای هندرسون گفته اند ، State of Play  ماه فوریه قرار است حسابی طولانی باشه و در آن بازی ها مختلفی به نمایش گذاشته شود. اینجوری که پیداست ، انگار بعد از دو سال بی خبری نسخه جدید بازی Hogwarts Legcy محصول جدید استودیو آوالانچ ، قراره به همه نشان داده بشه.

حرف آخر

در آخر باید گفت هر اتفاقی که رخ بدهد قطعا نتیجه عالی خواهد داشت ، درست مثل تمام برنامه هایی که شرکت سونی تا امروز انجام داده و همه آنها موفقیت آمیز بودن. پس کاربران باید کمی صبور باشن و انتظار بکشن تا خبرهای خوبی به آنها برسه.

منبع خبر: gamingbolt

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه