نقد و بررسی صندلی گیمینگ porodo

نقد و بررسی صندلی گیمینگ porodo

خرید لوازم جانبی گیمینگ برای گیمرها از نون شب هم براشون واجب تره. اصولا گیمرها بیشتر ساعت های روز خودشون رو پای بازی هستند ، به خاطر همین وسیله های زیادی را تهیه میکنند تا راحتیشون در تمام این مدت فراهم باشی.

یکی از وسایلی که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد صندلی گیمینگ است. بالاخره صندلی ها جایگاه نشستن آنها را تعیین میکنن و موقعیت مناسب رابطه مستقیم با تمرکز گیمرها داره . صندلی های گیمینگ porodo بهترین مدل در بازار است.

این مجموعه از صندلی راحتی ، ایمنی ، زیبایی و مقرون به صرفه بودن رو باهم دارن. قطعا داشتن همچین صندلی که تمام ویژگی ها را در کنار هم داشته باشد از خواسته های هر فردی هستش. صندلی های porodo مخصوص گیمرها ساخته شده و یه گزینه عالی و همراهی فوق العاده برای همه به حساب می آید.

بررسی صندلی گیمینگ porodo

نقد و بررسی صندلی گیمینگ porodo
نقد و بررسی صندلی گیمینگ porodo

طراحی صندلی گیمینگ porodo

صندلی های porodo با درک کردن این موضوع که ظاهر برای همه افراد و مخصوص گیمرهایی که همیشه دنبال بهترین های بودن مهم است ، ساخته شده است. ظاهری منحصر به فرد صندلی باعث شده تا نظر هرکسی به آن جلب بشه.

در طراحی این محصول سعی شده است تا راحتی و زیبایی در کنار هم قرار بگیرند. باید بگوییم که در این مورد بسیار موفق بوده و از ترکیب راحتی و زیبایی صندلی فوق العاده porodo تولید شده است.

ظاهر این صندلی با نوارهایی که در اطراف آن کشیده شده اس ، کاملا با هر محیطی سازگاری داشته. این رو هم بگم که حس خفن بودن رو به هر گیمری میده.

زمانی که روی این صندلی نشسته اید ، متوجه گذشتن ساعت نمیشید. این تنها به دلیل موقعیت راحتی است که صندلی برای شما درست کرده است. از این رو ساعت ها از بازی کردن لذت ببرید.

جنس صندلی گیمینگ porodo

نقد و بررسی صندلی گیمینگ porodo
نقد و بررسی صندلی گیمینگ porodo

مجموعه صندلی گیمینگ porodo این اطمینان خاطر رو بهتون میده که سالها میتونید ازش استفاده کنید. به غیر طراحی زیبایی که این صندلی داره ، بدنه ای با دوام ومقاوم نیز داشته است.

کل صندلی از روکش چرمی مصنوعی با کیفیت بالا و درجه یک پوشیده شده است. این روکش در برابر ساییدگی ، کشیده شدن و پوسته پوسته شدن مقاوم بوده. سال ها ازش استفاه کنید بدون اینکه مشکلی در قسمت روکش صندلی ایجاد شود.لازم به ذکر است که روکش صندلی از انعظاف بسیار بالایی بهره مند بوده است.

از سوی دیگر پایه هایی که در این صندلی وجود داره به شکل ستاره ای بوده و از جنس آلمینیوم مرغوب بوده. دوام بسیار بالایی در برابر فشار های وارده دارد. همچنین به راحتی بر روی هر سطحی کشیده شده و حرکت میکند. تا وزن 150 کیلوگرم را به راحتی میتواند تحمل کند.

تنظیمات صندی گیمینگ porodo

قطعا نشستن طولانی مدت باعث میشود تا افراد دچار کمر درد بشن. برای رفع این درد نیازی به بلند شدن از روی  صندلی نیست. صندلی گیمینگ porodo این قابلیت رو داره که کاربر بتونه با هول دادن پشتی به عقب خستگی کمرش رو در کنه.

همچنین قست تکیه گاه صندلی قابلیت تنظیم شدن رو داشته. از این رو میتونید به راحتی در هر زوایه ای که راحت بودید ، پشتی صندلی رو قرار بدید. نشستن در زاویه ای مناسب باعث میشود تا از گرفتگی عضله های کمر جلوگیری شود. شما تا 160 درجه میتونید پشتی رو تنظیم کنید.

همچنین این صندلی قابلیت تنظیم ارتفاع را هم نیز داشته. از این رو متناسب با قد خودتون ارتفاع صندلی را به گونه ای تنظیم کنید که پاهای شما بر روی زمین قرار گیرد. اینجوری از خواب رفتن و وارد شدن فشار های زیاد به پاتون جلوگیری میشه.

ایمنی صندلی گیمینگ porodo

نقد و بررسی صندلی گیمینگ porodo
نقد و بررسی صندلی گیمینگ porodo

داشتن ظاهری زیبا و قابلیت های تنظیم برای یه صندلی فقط کافی نبوده. در همه صندلی ها واجبه تا ایمنی کاربر حفظ شود. طولانی مدت نشستن باعث میشه که صدمه های زیادی به کاربر وارد بشه که با رعایت نکات ایمنی میشه از وارد شدن این صدمه ها جلوگیری کرد.

 صندلی گیمینگ porodo در کنار تمام ویژگی هایی که داره ، ایمنی رو برای همه کاربرها فراهم میکنه. وجود دو بالشتک در صندلی ایمنی مهم ترین عضو بدن را حفظ میکند.

اولین بالشتک در قسمت بالایی صندلی و برای تکیه دادن سر و گردن و جلوگیری از گرفتکی در این دو ناحیه گذاشته شده است.

دومین بالشتک در قسمت پایینی برای پر کردن گودی کمر است که باعث میشود تا فشار از روی کمر کاربران برداشته شود. اینگونه در تمام ساعت هایی که نشسته اید ، ایمنی و سلامت شما حفظ شده و خطری شما رو تهدید نمیکنه.

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه