احتمال ساخت ریمیک بازی Final Fantasy 9

احتمال ساخت ریمیک بازی Final Fantasy 9

دنیای بازی های ویدئویی اینجوریه که هر روز باید منتظر باشی تا با یه خبر جدید رو به رو بشی ، از بس که این دنیا بزرگ و گسترده هستش. البته که همه کمپانی های سازنده سعی میکنن تا توقع های گیمرهارو از بازی ها برطرف کنن.

سر همین موضوع همیشه گیمرها آماده اند تا یه خبر تازه ای از هر بازی بشنون ، حالا در بین ممکن که خبر از بازی مورد علاقه خودشون باشه که این موضوع میتونه هیجان انگیز باشه.

بعد از اینکه بازی معروف و شناخته شده Kingdom Hearts 4 معرفی شد ، این احتمال میرفت که در آینده نسخه جدید بازی Final Fantady 9 ساخته و روانه بازار بشه. البته این موضوع بر اساس یه سری شواهدی است که میشه گفت برداشت برخی ازافراد بوده و یه احتمال به حساب می آید ، اما احتمال قوی هستش.

ساخت و انتشار بازی Finaly Fantasy 9

در جریان جشنی که برای 20 سالگی سری کینگدام هارتز در ژاپن گرفته شده بود ، همه شاهد معرفی بازی جدید Kingdom Hearts 4 بودن. حالا سر همین موضوع خیلی از هواداران بر این معتقد شدن که این موضوع زمینه ای برای انتشار بازی فاینال فانتزی 9 است.

البته بر اساس فهرستی که سال گذشته از دیتابیس GeForce NOW همه جا پخش شد و جنجال هایی هم به دنبال داشت ، اسکوئر انیکس ساخت یه نسخه از این بازی رو توی اون فهرست داشت.

این رو هم بگم که تقریبا همه پروژه هایی که توی اون فهرست وجود داشت ، برای اسکوئر انیکس بوده. در ضمن همه این بازی ها طی چند ماه گذشته تایید شده و به تازگی هم از اون ها رونمایی کرده اند. این موضوع باعث شده تا خوشحالی طرفدارها زیاد به با اشتیاق منتظر انتشار بمونن.

بازی های موجود در لیست دیتابیس

زمانی که لیست دیتابیس لو رفته و تقریبا به دست همه رسید ، بسیاری از عناوینی که در آن وجود داشت از قبل  پیش بینی شده بودن. البته که شرکت در آن زمان اعلام کرد که ثبت نام بسیاری از آن برای تست های داخلی بوده.

البته میشه گفت که این ادعا درست بوده چون با گذشت 8 ماه ، یه سری از بازی هایی که توی لیست بودن هنوز بیرون نیومده و خبری هم ازشون نیست. اننتظار میره که طی ماه های آینده اطلاعاتی بیشتری از بازی هایی که توی اون لیست بوده منتشر بشه.

محبوبیت بازی های فاینال فانتزی

در سال 2000 بازی Final Fantasy IX برای پلی استیشن 2 بیرون اومدش که طرفدارهای زیادی هم داشت. این بازی توی زمان خودش از محبوبیت زیادی برخور دار بوده.

حالا با انتشار فاینال فانتزی 9 ، این بازی رو چهارمین بازی محبوب نامیده اند. البته تمام سری های این مجموعه منتقدین داشته که همان ها باعث شده تا نسخه ها بدی بهتر از قبلی باشن.

از بهترین ویژگی هایی که توی این بازی است ، نقش آفرینی ژاپنی هاست که به خوبی به نمایش گذاشته شده. در واقع این عمل به گونه ای است که ماندگار بمونه.

منبع خبر: videogameschronicle

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه