بتسدا به طور ضمنی از تاریخ انتشار Deathloop برای Xbox Series X/S رونمایی کرد

بتسدا به طور ضمنی از تاریخ انتشار Deathloop برای Xbox Series X/S رونمایی کرد

از اونجایی که همیشه خبرهای جدیدی از بازی ها بیرون می آید ، گیمر ها هم همیشه پیگیر این اخبار هستن تا آخرین موارد راجب هر بازی و کمپانی رو بدونن. البته درسته که بعضی از خبر ها شایعه هستن اما خب شایعه ها هم بر مبنای حواشی اطراف ایجاد میشه که در بعضی مواقع تبدیل به واقعیت میشه.

حالا امروز میخوایم اخبار مربوط به  بتسدا رو به حضور شما برسونیم. یعنی تاریخ انتشار Deaathloop که خیلی از کاربرها در انتظار آن بودن رو به شما میگوییم.

توئیت جدید کمپانی بتسدا

مهم ترین خبری که این روزها میشه در حوضه بازی به آن پرداخت مربوط به کمپانی بتسدا هست که خودش در توئیتر اعلام کرد و به گوش همه رساند. در تازه ترین توئیتی که از کمپانی بتسدا منتظر شد ؛ اول از همه خبر از تخفیف 50 درصدی بازی دث لوپ روی PS Store بود.

بتسدا تاکییدی روی این موضوع که بازی تا بیست و سوم شهریور روی PS5 در دسترس خواهد بود ؛ به نوعی از تاریخ انتشار Deathloop برای Xbox Series X/S رونمایی کرد. این خبر از مهم ترین خبرهایی بود که میشد به گوش کاربرها رساند.

عملکرد دقیق صنعت بازی ها ویدیویی

با شروع سال جدید میلادی و تمام شدن سال 2021 ، حالا زمانی خیلی مناسبی رسیده تا سازندگان و ناشران به طور دقیق عملکرد خوب و فوق العاده ی خودشان رو در صنعت بازی های ویدیویی به نمایش بزارن.

البته باید گفت که برای طرفدارهای پلی استیشن و کمپانی سونی ، سال خیلی خوبی سپری شد. این موضوع هم هست که کمپانی های ژاپنی بازی های نظیر  Ratchet & Clank : Rift Apart ، Returnal و Deathloop رو برای کنسول PS5 بیرون دادن.

باید گفت که Deathloop تحت اختیار سونی نیست و با توجه به گفته های ناشر این بازی ، نسخه ی جدید آن توسط بتسدا به زودی به بازار بازی ها ارائه خواهد شد. یه جورایی میشه گفت یه رقیب سخت توی بازی ها به وجود میاد.

تاریخ انتشار Deathloop Xbox X/S چه زمانی است؟

حالا تنها پرسش مهمی که برای هر کاربری پیش میاد اینه که ، تاریخ دقیق انتشار بازی Deathloop کی هست؟ باید بگیم که پاسخ دادن به این پرسش اصلا کار آسونی نیست چون هیچ اطلاعات دقیقی راجب قرار داد سونی و بتسدا به ما داده نشده است.

اما با تمام این موضوعات ناشر از تاریخ ضمنی بازی deathloop Xbox X/S رونمایی کرده است. این رو هم بگم که اکانت رسمی دث لوپ از تخفیف 50 درصدی سونی برای این بازی گفته است.

پس از این تخفیف قافل نشید و گوش به زنگ باشید. این بازی انگاری در بیست و سوم شهریور سال جدید یعنی 14 سپتامبر 2022 ارائه میشود. این تاریخ به گفته ایی تاریخ دقیق اننتشار بازی است و تقریبا یک سال تا انتشار آن مانده است.

با توجه به زمان مناسب و کافی که وجود داره ، انتظار میره که شاهد عرضه دث لوپ روی کنسول های ایکس باکس سری ایکس هم باشیم.

منبع خبر: comicbook

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه