شایعه: بازی جدید Quantic Dream در قرون وسطی جریان دارد

شایعه: بازی جدید Quantic Dream در قرون وسطی جریان دارد

با توجه به خواسته گیمر ها از بازی ، هر روز شاهد بیرون‌ اومدم‌ نسخه های جدید از بازی ها هستیم. بازسازی که در بازی ها انجام‌ میشه ، در راستای بر طرف کردن ایرادهای نسخه های قبلی از دیدگاه گیمر است.

اما خب چیزی که این بین وجود دارم این که معلوم نیست که خبرهایی که به گوش میرسه واقعیت هستن یا شایعه ! چیزی که این بین هست ،  خبرها چه از منبع اصلی باشن چه براساس برداشت های‌کاربران در هر صورت تا حدودی تبدیل  به واقعیت میشن.

شاید برات جالب باشه: رزیدنت اویل کد ورونیکا توسط طرفداران بازسازی خواهد شد

شایعه انتشار بازی Quantic Dream در قرون وسطی جدید

این روزها خبرهای جدیدی در مورد بازی ها بیرون آمده است ، اما تمام این خبرها میگن که نسخه های جدید بازی ها در حال ارائه هستن.

یه شایعه ایی که این روزا همه جارو گرفته ، این است که سازنده Heavy Rain در کنار ساخت بازی Star Wars : Eclipse مشغول به ساختن بازی AAA است.

بازی Quantic Dream مثل تمامی بازی های این استودیو ژانری درام داره و در قرون وسطی جریان آن پیش میره. حالا باز باید منتظر خبرهای رسمی و جدی از سوی خود استودیو باشیم.

رونمایی از بازی Star Wats : Eclipes

بعد از اینکه مدت ها شایعاتی در حال پراکنده شدن بود ، استودیو کوآنتیک دریم بالاخره در رویداد The Game Awards 2021 از محصول جدید خود یعنی بازی Star Wast : Elcipes رونمایی کرد.

این عنوان رو میشه بزرگ ترین تاریخ پروژه ای این استودیو دونست. این بازی در واقع هم پیشوند اسم فرنچایزر بزرگ رو یدک میکشه و در کنارش یه بازی جهان باز با سیستم مبارزه ایی پیچیده است.

البته که برخی از خبرها این شایعه رو میگن که تاریخ انتشار بازی به تعویق افتاده و سال ۲۰۲۴ منتشر میشه. علت این تاخیر رو هم کمبود نیرو متخصص و نداشتن تجربه کافی استودیو گفته اند.

شاید برات جالب باشه: فروش بازی گوست آو سوشیما به بیش از 8 میلیون نسخه رسید

ساخت بازی استار وارز در حال پیش روی است

با تمامی خبرهایی که پخش شده و واقعی بودن یا شایعه بودن آن ها مسخص نیست ، انگار استودیو فرانسوی ساخت بازی جدیدی رو آغاز کرده است.

کاربر توئیتر @AccNgt که اولین بار خبر ساخت بازی Star Wars : Elcipes را در صفحه خودش اعلام کرد و به گوش همه رساند ، حالا مدعی شده که این بازی در کنار بازی استار وارز مشغول به ساخت یه پروژه دیگه AAA است.

به گفته @AccNgt یازی جدیدی که از Quantic Dream قرار است ارائه شود ، حالت طنز محوری داره و بر اساس منوی The Dark Sorcer ساخته شده است. کوآنتیک دریم این دمو را در مراسم‌   ES 2014 و طی کنفرانس سونی رونمایی کردن.

قرون وسطی بازی جدید کوآنتیک دریم

گفته بودیم که کاربر @AccNgt خبرهایی راجب بازی جدید کوآنتیک دریم گفته است. به گفته همین کاربر این بازی در قرون‌ وسطی جریان داره و پیش میره.

البته که مثل بازی های قبلی که از این استودیو بیرون اومده غیر خطی است. داستان این بازی رو آقای دیودیو کیج ، که رئیس استودیو هم هست نگارش میکنه.

منبع خبر: gamingbolt

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه