بازی Red Dead Redemption: شوخی شخصیت Uncle که به حقیقتی تلخ بدل گشت

بازی Red Dead Redemption: شوخی شخصیت Uncle که به حقیقتی تلخ بدل گشت

اخباری که این روزا حسابی برای خودش سر و صدا کرده این است که  ، آنکل یا جیمز مک‌ براید یکی از معدود شخصیت‌های بازی است ،  در تمام چهار دوره بازی  Red dead Redemption حضور دارد .

پیرمرد بازی  ما در واقع، یکی از اعضای بند تبهکاری داچ وان در لیند به حساب میاید. این شخصیت  در انتها  قراره که با جان مارستون زندگی کنه. شما از همان ابتدای بازی این شخصیت پیر رو تا انتهای بازی میبینین.

حقیقتی که در بازی Red dead Redemption هست این است که سعی شده تا شخصیت آنکل یک ساده لوح دوست داشتنی دیده بشه. اما خب با تمام این اوضاع برای بند حکم یه تکیه گاه داره و با لحن آروم خودش همه رو شیفته میکنه.

شاید برات جالب باشه: نویسنده کمیک بازی Spider-Man: Miles Morales به تیم تولید بازی Spider-Man 2 ملحق شد

آنکل فرد قدیمی گروه

آنکل یکی از اعضای قدیمی گروه گنگستری است که یه جورایی پایه های گروه و رابطه ی بین اعضا رو مستحکم نگه داشته است.

حتی اگه اعضای گروه  به خشکی و البته بداخلاقی بیل ویلیامسون هم باشند ، بازهم اتحاد بینشون برقرار میشه. آنکل در اوایل بازی ارتباطی رفاقتی با آرتور داشت. در ابتدای بازی به جور شوخی بین این فرد رد و بدل میشه که اوایا خنده داره ولی بعدا ؛ به یه حقیقت تاخ تبدیل میشه.

اگه قبلا بازی Red dead Redemption رو انجام داده باشید ، میدونید که آرتو و آنکل خیلی باهم کل کل میکنن. یکی از شوخی هایی که آرتو  میکنه  با سن آنکله و اون در جواب میگه  من بیشتر از همه ی شماها عمر کردم.

شوخی بازی Red dead Redemption

قبلا تر گفتیم که توی بازی آرتور با سن آنکل شوخی میکنه. این مزاح کاملا طبیعی و هر فرد جوونی با مسن تر این شوخی رو میکنه ؛ و اما اون ها هم در جواب میگن که تا حلوای شمارو نخورم نمیمیرم.

اما چیزی که توی بازی Red dead Redemption خیلی جالبت اینکه خیلی توی همون نسخه تول میمیرن و خیلی های دیگه بعدتر جونشونو از دست میدن.

شخصیت‌های آرتور، بیل، خاویر، داچ، هوزیا و بسیاری دیگر که در گروه گنگیستر بودن ، قبل از آنکل همگی مردن.

این است  در این بازی  مسن ترین فرد گروه مرگ همه رو میبینه. تنها کسی که بعد از آنکل اون هم به مدت چند دقیقه بعدش جانشو میده جان مارستون هست.

شاید برات جالب باشه: بسته الحاقی جدید Far Cry 6 در تاریخ 21 دی ماه منتشر می‌شود

مرگ آنکل در بازی

هر رستگاری که راجب مورگان و مارستون بعد از مرگشون  پیش اومد ، برای آنکل هم اتفاق افتاد ؛ او متوجه میشه ک زندگی خودش و داچ شرایط نامناسبی داره پس سعی میکنن تا اون رو متقاعد بکنه.

زمانی  که داچ مرد دولت دیگه دنبال انگیل و پسرش نمیافته و بیخیال میشه. مارستون هم برای نجات خانوادش جون خودش رو میده. مرگ آنکل هم درست مثل آرتور و مارستون است درست در راه نجات خانواده مارستون.

جک هریک که یه پسر عجیب و غریب در بازی است ، انتقام مرگ همه اعضای گنگستر من جمله آنکل رو میگیره. تمامی این جزئیات سبک بازی Red dead Redemption رو میسازه.

منبع خبر: gamerant

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه