انتشار دو نقشه جدید برای بازی Halo Infinite با شروع فصل ۲

انتشار دو نقشه جدید برای بازی Halo Infinite با شروع فصل ۲

وقتی وارد دنیای بازی های میشید با یه حجم عظیمی از خبرهای مختلف رو به رو میشید. این تنها به این دلیل است که دنیای بازی های ویدئویی انقدر بزرگ و گسترده بوده که هر روز شاهد تغییرو تحولاتی از سوی یه کمپانی بوده ایم.

حال این بین برخی خبرها خوب و رضایت بخش بوده و گیمر رو سر شوق میاره ، اما خب یه سری خبرها هم اصلا خوب نبوده و باعث میشه تا حسابی گیمرها مایوس بشن و یه خرده هم عصبانی.

حالا این روزا یه خبری که داره توی این دنیای گسترده میچرخه و میشه گفت یه خبر خوبم هست ، راجب بازی Halo Infinite هستش. این بازی که طرفدارهای خودش رو داره ، انگار قرار که دو نقشه جدید به بازیش اضافه کنه و این اتفاق هم با شروع فصل دوم میخواد آغاز بشه.

انتشار فصل دوم Halo Infinite با دو نقشه جدید

سازندگان و توسعه دهندگان بازی Halo Unfinite در جدیدترین تریلر از بازی اعلام کردن که دو نقشه جدید و خفن توی این نسخه از بازی اوردن. یکی نقشه Catalyst و اون یکی نقشه Breaker هست. البته که زمان انتشار آن هم اعلام شد.

قرار که در تاریخ 12 اردیبهشت با شروع فصل دوم بازی این دو نقشه هم در اختیار گیمرها قرار بگیره. یعنی یه تجربه عالی و خفن دارید که ساعت ها میشید بازی میکنید آخرشم باز دلتون نمیاد که از پای بازی بلند بشید.

اما به طور کلی باید بگیم که وجود این دو نقشه در کنار بقیه ویژگی هایی که بازی داره ، یه ترکیب خیلی خوب به حساب میادش. حتی میشه گفت که ممکن این نسخه از بازی طرفدارهای جدیدی هم پیدا کنه. اما در کل که این یه خبر خوب برای همه اونایی که منتظر یه تغییر و تحول بودن به حساب میادش.

نقشه های بازی Halo Infinite

همزمان با بیرون فصل دوم بازی Halo Infinite که قرار 13 اردیبهشت بیرون بیادش ، نقشه های بازی که Catalyst و Breaker هستن هم بیرون میادش. این خبری است که اعلام شده و حسابی هیجان گیمرها رو بالا برده.

نقشه Catalyst به عنوان یه نقشه متقارن در بازی قرار گرفته و گیمرهارو در محیطی گسترده با ساختاری تونل مانند قرار میده. تمامی این تونل ها هم با آبشار و دیوارهای سرپوشیده در بازی قرار دارن. عناصر تشکیل دهنده این بازی مناطق هستن.

و اما نقشه Breaker که ساختاری کاملا نامتقارن داشته. پایگاه هر گروه در این کاملا آن را نصف کرده است. در واقع این پرتو یک المان به حساب میادش که گیمرهارو به چالش میکشونه.

انتشار بازی Halo Infintie

تا به امروز اطلاعات زیادی از بازی Halo Infinite به دست کسی نرسیده ولی قطعا طی روزهای آینده اطلاعات بیشتری منتشر خواهد شد. اما چیزی که این بین کاملا مشخص است اینه که کمپانی سازنده همه تلاش خودش رو میکنه تا یه بازی مهیج و هیجان انگیز تولید کنه. لازمه که بگم بخش مولتی هیلو اینفینیت به صورت رایگان برای ایکس باکس  قابل دسترس بوده است.

منبع خبر: gamingbolt

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه