نقد و بررسی کیبورد microsoft all in one media touch

نقد و بررسی کیبورد microsoft all in one media touch

امروزه دنیا شده دنیای تکنولوژی و همه کارهای آدم ها از طریق سیستم ها هوشمند انجام میشه. یه جورایی میشه گفت که اگه سیستم های رایانه ای نباشه کارها همه لنگ میمونه. از طرفی هم برای انجام کارها ، همیشه افراد به دنبال لوازمی بودن که راحتی و عملکردی خوب رو داشته باشن.

شرکت های مختلف در تولید وسایل جانبی کامیپوترها کم کاری نکردن و از هر وسیله ایی مه بخواین انواع و اقسام مختلفی وجود داره. از پرکاربردترین لوازم در کار با سیستم ها کیبورد هست که تا دلت بخواد توی بازار مدل های گوناگون وجود  داره.

از بهترین مدل کیبورد microsoft all in one media touch است که با وجود تمام ویژگی هایی که داره ، یه همراه خیلی خوب برای هر فردی به حساب میادش. این محصول به راحتی همه نیازهای افراد رو در حوضه خودش بر طرف میکنه.

شاید برات جالب باشه: معرفی بهترین کیبوردهای گیمینگ

بررسی کیبورد microsoft all in one media touch

نقد و بررسی کیبورد microsoft all in one media touch
نقد و بررسی کیبورد microsoft all in one media touch

عملکرد کیبورد microsoft all in one media touch

بزارید همین اول کاری بهتون بگم تا تکلیف روشن بشه ، کیبورد microsoft all in one media touch یه کیبورد همه کاره به حساب میادش که میتونین هر توقعی که دارین رو ازش داشته باشین و کارتون رو انجام بدین.

 کیبورد all in one media قابلیت این رو داره که از راه دور تمام کارهای صوتی و تصویری شمارو انجام بده. میشه گفت یه جورایی کنترل از راه دور به حساب میاد و میتونین به راحتی کارهاتون رو پشت سر هم به راحتی پیش ببرین.

از طرفی دیگه باید بگم که تاچچ و لمس کلید های این کیبورد انقدر خوبه ، که موقع کار یه حس عالی به کاربر دست میده و از کار زیاد با این محصول خسته نمیشه. کیبورد microsoft مخصوص ویندوز 8 بهینه سازی شده.

کیبورد microsoft all in one media touch  مجهز به قابلیت چند لمسی

یکی از ویژگی های قابل توجه ایی که در کیبورد microsoft all in one media touch قابلیت چند لمسی است ؛ که میشه گفت این خاصیت در خیلی از کیبورد ها وجود نداره و همین موضوع باعث جلب رضایت کاربرها شده است.

تاچ این کیبورد به مالتی تاچ مجهز است ، که میشه گفت این ویژگی برای چند لمسی و دستورات جدید در محصول تعریف شده است و البته برای ویندوز 8 بسیار مناسب است.

بزارید یه مثال بزنم تا بیشتر متوجه بشین : شما میتونین با یه انگشت در این کیبورد ، اعمالی مثل زوم کردن ، کشیدن ، کلیک کردن ، انتقال و…… رو خیلی راحت و ساده انجام بدین.

کلید های کیبورد microsoft all in one media touch

نقد و بررسی کیبورد microsoft all in one media touch
نقد و بررسی کیبورد microsoft all in one media touch

ترکیب بندی کیبورد ها تقریبا مثل همه هستن و قرار گرفتن کلیدها اکثر مواقع روی یه نظم بوده. کیبورد microsoft all in one media touch مثل همه کیبورد ها کلید های لازمه رو با همون ترکیب و نظم داره.

اگر به سمت چپ کیبورد نگاه کنید ، متوجه وجود کلید های میانبر برای کنترل صدا  میشوید. البته یه ویژگی دیگه ایی که در این کیبورد است ، وجود یه سری دکمه در تاچ پد ( صفحه لمسی ) است که کاربر به دلخواه میتونه برنامه هایی برای آن ها تعریف کنه.

در ضمن لازم به ذکر است که کلید های F1 تا F12 کلید های دوگانه هستن که میتونن عملکرد صوتی و تصویری هم داشته باشن. این صفحه کلید دارای 7 کلید میانبر و 84 کلید کلی است که در دسترس کاربران قرار گرفته.

تامین انرژی کیبورد microsoft all in one media touch

هر وسیله ایی برای اینکه بتونه کار کنه و دستورات شما رو انجام بده ، نیاز داره تا از یه منبعی انرژی خودش رو تامین کنه. حالا این منبع انرژی ها با هم فرق دارن و در هر محصول به یه شکل است.

منبع انرژی کیبورد microsoft all in one media touch باتری است. البته نه هر باتری که دوست داشته باشین ؛ شما برای این که انرژی مورد نیاز کیبور رو تامین کنید  باید از باتری های قلمی آلکالاین سایز AAA استفاده کنید.

درسته که شارژدهی دقیق کیبورد گفته نشده است ، اما کمپانی اعلام کرده که این محصول با وجود باتری های ذکر شده ، شارژدهی خوبی خواهد داشت. دو باتری در کیبورد گذاشته و بعد از آن ساعت ها با خیال راحت کار کنید.

شاید برات جالب باشه: ویژگی های کیبورد گیمینگ و تفاوت آن با کیبورد معمولی

نحوه اتصال کیبورد microsoft all in one media touch

کیبورد ها کلا به دو صورت ارتباط خودشون رو با سیستم شما بر قرار میکنن ، یا با سیم یا بی سیم. کیبورد microsoft all in one media touch بدون وجود و دخالت هیچ سیم و کابلی ارتباط خودش رو با رایانه شما بر قرار میکنه.

در واقع باید گفت که دانگل USB که در این محصول قرار داره ، تونسته بین کامپیوتر و کیبورد ارتباط بر قرار کنه ، تا کاربر با خیال راحت در هر موقعیتی که میخواد بشینه و کارش رو انجام بده.

این صفحه کلید تا فرکانس 2.4 GHz رو میتونه دریافت و پخش کنه پس تا زمانی که در محدوده دریافت فرکانس باشین کاراتون بی نقص انجام میشه.

سازگاری کیبورد microsoft all in one media touch

نقد و بررسی کیبورد microsoft all in one media touch
نقد و بررسی کیبورد microsoft all in one media touch

همیشه توقع میره که کیبورد ها بتونن خیلی راحت و بدون هیچ دردسر  دغدغه ایی با ویندوز های مختلف سازگاری داشته باشن. این موضوع در کیبورد های باسیم هست اما خب صفحه کلید هایی که بدون سیم هستن ممکنه که با بعضی از سیستم ها سازگاری نداشته باشن.

کیبورد microsoft all in one media touch خیلی راحت با ویندوز 7 ، ویندوز 8 ، ویندوز 8.1 ، و ویندوز ویستا سازگاری داره و ارتباط خودش رو بر قرار میکنن.

پس اگر این ویندوز هارو دارین که هیچی اما اگه ویندوز های دیگه ایی روی سیستمتون نصبه ، میشه گفت شاید در بر قراری ارتباط کیبورد با آن به مشکل بربخورید و کمی به دردسربیافتید.

جزئیات کیبورد microsoft all in one media touch

کیبورد microsoft all in one media touch دارای یک کلید خاموش و روشن است تا در صورت  نیاز نداشتن به آن و صرفه جویی در انرژی کیبورد رو خاموش کنید و هر وقت خواستینش روشن.

این صفحه کلید با برد 10 متر هر جایی میتونه قرار بگیره و همه کلید های مورد نیاز کابر رو در خودش جا داده. در ضمن باید گفت با وزن 434 گرمی که داره حمل و نقل و جا به جایی آن راحت و بدون دردسر است.

منابع:

pcmag

نرگس شیدا
دیدگاه کاربران 4 دیدگاه
ارسال دیدگاه