نقد و بررسی صندلی گیمینگ ایرانی رنزو

نقد و بررسی صندلی گیمینگ ایرانی رنزو

هر گیمری به دنبال اینه تا لوازم جانبی رو برای خودش تهیه کنه که بتونه موقع بازی کردن توی تمامی اون ساعت ها راحتی رو براشون به وجود بیاره. در واقع تهیه این وسیله های از نون شبم براشون واجب تر به حساب میادش.

خرید صندلی گیمینگ یکی از مواردی است که همه گیمرها بهش نیاز دارن. میدونید که نشستن در یه موقعیت خوبی ، تاثیر مستقیم بر نحوه کارکرد همه داره. از این رو میشه گفت وجود یه صندلی خوب الزامی به حساب میادش.

خرید صندلی گیمینگ ایرانی رنزو یه گزینه خیلی خوب برای همه کاربرها هستش. شاید فکر کنید که محصولات ایرانی هیچوقت نمیتونن کیفیت خوبی داشته باشند ، اما بزار بهتون این خیال جمعی رو بدم که شما با وجود این صندلی راحتی و ایمنی رو موقع بازی هم دارید. پس از لحظه هایی که با این صندلی دارید لذت ببرید.

بررسی صندلی گیمینگ ایرانی رنزو

راحتی صندلی گیمنگ ایرانی رنزو

کمتر گیمری پیدا میشه که توی یه صندلی فقط دنبال استحکام و زیبایی باشه. همه دنبال اینن تا صندلی راحتی داشته باشند که هرچند ساعت که پای بازی هستن ، خستگی سراغشون نیاد.

صندلی گیمینگ ایرانی رنزو ، این راحتی رو برای همه گیمرها فرهم میکنه تا لذت بردن از بازی براشون چند برابر بشه. هیجان بازی ها با داشتن این محصول دو برابر میشه ، چون در کنار استحکامی که داره ، این امکان رو فراهم میکنه تا راحتی و ایمنی گیمر برقرار باشه.

البته این رو هم بگم که شرکت سازنده از زیبایی محصول غافل نشده. مطمئن باشید زمانی که صندلی در اتاق شما قرار بگیره ، یه ظاهر خفن گیمینگی به محیط میده که خودت دلت نمیاد از تاق بیرون بیای.

استحکام صندلی گیمینگ ایرانی رنزو

اگه گیمرها در حال بازی کردن هیجانی باشن ، ممکنه هر عملی ازشون رخ بده. بالا پایین بپرن و یا هر عکس العمل دیگه ای که فکرشون کنید. از یه طرف دیگه هر کاربری یه وزنی داره. با این اوضاع صندلی ها باید از استحکام بالایی برخورد باشند.

صندلی گیمینگ ایرانی رنزو ، چنان محکم است که اگه یه آدم دویست کیلویی هم روی اون بشینه ، خیالتون راحته که هیچ آسیبی به صندلی شما نمیرسه. همچنین وجود این استحکام بالا و مقاومت زیادی که داره ، باعث شده تا کاربر بتونه راحت سال های زیادی از این محصول استفاده کنه.

خب حالا فکر کنید که یه صندلی راحت دارید که استحکام اون به شما ثابت شدست ! خب پس این خیال جمعی رو دارید که موقع هایی که دارید بازی میکنید ، بهترین موقعیت برای نشستن رو دارید. تازه هر حرکتی هم که روی صندلی کنید ، خراب نمیشه.

بالشتک های طبی صندلی گیمینگ ایرانی رنزو

یکی از ویژگی هایی که باعث راحتی صندلی گیمینگ ایرانی رنزو میشه ، وجود دوتا بالشتک طبی در آن است. این بالشتک ها به حدی نرم بوده که بعضی وقتا دوست داری شبا بزاری زیر سرت و بخوابی.

یکی از خاصیت های خوبی که این بالشتک ها دارند ، اینه که پرتابل هستند. یعنی به صورت پیش فرض روی صندلی قرار نگرفتن و شما میتونید در هر حالتی که راحت هستید اون رو قرار بدید.

اصلا میتونید هر زمانی که حس کردید دیگه بهش نیازی ندارید ، اونارو بردارید و دوباره هر موقع که دلتون خواست نصبشون کنید. بالشتکی که کوچک تر هستش برای قرار گیری در بالا صندلی برای محافظت از سر و گردن شماست.

بالشتکی هم که بزرگ تر برای پر کردن گودی کمر گیمرها و جلوگیری از خستگی هستش. همچنین برای اینکه جذابیت داشته باشند ، روی بالشتک بالایی لگو رنزو وجود داره.

تنظیم تکیه گاه صندلی ایرانی رنزو

خب میرسیم به یکی دیگه از ویژگی های مهم دیگه ای که صندلی ایرانی رنزو داره ؛ این ویژگی مربوط به اهرم اختصاصی است که در این محصول وجود دار. شما با این اهرم میتونید زاویه تکیه گاه رو تغییر بدید.

شما از زاویه نود درجه تا زاویه 150 درجه ، میتونید در هر موقعیتی که راحت هستید و فشاری به کمر شما وارد نمیشه ، تنظیم کنید. این در صورتی است که بیشتر صندلی ها تا 130 درجه قابلیت تنظیم شدن دارن.

از زاویه نود درجه برای کارهای اداری میتوانید استفاده نمایید. زاویه 100 درجه برای گیمینگ و زاویه 120 درجه برای تماشا کردن فیلم خوبه.

حالا زاویه های بالاتر هم برای موقع هایی که دوست دارید لم بدید مناسبه. این میزان ها را کارشناس های صندلی رنزو گفته اند. حتی میتونید توی زاویه 150 درجه یه چرت هم بخوابید و خستگی در کنید.

تنظیم ارتفاع صندلی گیمینگ ایرانی رنزو

خب همه گیمرها که هم قد هم نیستن که بخواد صندلی ها ارتفاع یکسانی داشته باشه. یه سری افراد قد بلندن و یه سری دیگه قدشون کوتاه ، پس مهمه تا این قابلیت در اختیارشون قرار بگیره که بتونن ارتفاع رو تنظیم کنن.

صندلی گیمینگ ایرانی رنزو این امکان رو به کاربر میده تا با توجه به قد خودش ارتفاع صندلی رو تنظیم کنه. شما میتونید بین 130 تا 142 سانتی متر در هرموقعیتی که راحت بودید این محصول رو تنظیم کنید.

افراد با قد 2 متری و وزن 140 کیلوگرمی میتونن از این صندلی استفاده کنن. یعنی چه قد بلند باشی با وزن زیاد و چه قد کوتاه باشی با وزن کم ، این صندلی استاندارد ترین موقعیت رو برای نشستن شما فراهمم میکنه.

جزئیات صندلی گیمینگ ایرانی رنزو

صندلی گیمینگ ایرانی رنزو به راحتی وزن های بالارو تحمل میکنه که این یکی از خاصیت های مهم محصول به حساب می آید. همچنین در دسته های آن از فوم های نرم استفاده شده است البته نه اونقدر نرم که رضایت کامل رو جذب کنه.

کل صندلی از روکش چرم مصنوعی پوشیده شده که از دوام بالایی در برابر پوشیدگی و کشش داره. البته این روکش در وسط تکیه گاه درست جای که کمر قرار میگیره از جنس پترن بوده تا باعث تعرق موقع نشستن نشه.

دسته های این صندلی قابلیت تحرک ندارند و شاید این یک مورد منفی به نظر بیاید. در کل که باید گفت از متریال باکیفیت برای ساخت این محصول استفاده شده است. تم اصلی آن مشکی بوده و حاشیه های آن به رنگ دیگر که باعث شده تا ظاهری خوب به خودش بگیره.

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه