شایعه: آپدیت جدید وبسایت راک استار به معرفی بازی Bully 2 اشاره می کند

شایعه: آپدیت جدید وبسایت راک استار به معرفی بازی Bully 2 اشاره می کند

در دنیا خبرهای زیادی از بازی ها پخش میشه که یه سری از اون ها شایعه هستن و یک سری دیگه واقعیت هایی که به گوش شما میرسونه. حالا امروز میخوایم یه مورد از خبرهایی که در بازار پخش شده رو اطلاع بدیم. شایعه پخش آپدیت جدید راک استار به بازی معرفی Bully 2 که امروز راجبش به شما میگوییم.

لگوی راک استار

این اواخر لگوی راک استار تغییراتی کرده که این تغییرها در وب سایت رسمی کمپانی قابل دیدن هست. خیلی از مخاطبان به این اعتقاد دارن که این تغییر لگو از روی بازی Bully 2 است. این برداشت هم از روی تریلری که از این بازی پخش شده است ، هست.

بسیاری از افراد این تغییر لگو رو تاییدیه ایی میدانند برای رونمایی از بازی Bully 2.  البته این تغییر میتواند مهری باشد بر این فرضیه ، اما تا زمانی که خبری از سوی خود استودیو راک استار به گوش کاربران نرسیده ، نمیتوان گفت که این خبر درست است. پس باید همچنان منتظر ماند تا خبری از سوی خود کمپانی به همگان برسه چون در غیر این صورت به شایعات دامن زده میشه.

Bully 2 یکی دیگر از آی پی های راک استار

باید گفت که کمپانی راک استار از محبوب ترین و البته مشهورترین ناشران بازی در صنعت بازیهای ویدیویی است. این استودیو آی پی ها و مجموعه های زیادی در اختیار داره که همین موضوع توجه های زیادی از مخاطبان رو به سمت خودش جلب کرده است.

از بزرگترین نسخه های این مجموعه هم ، Grand Theft Auto  است. البته که شایعات ضد و نغیضی از GTA VI هم وجود داره ، که بر اساس یکی از همین خبر ها این بازی در سال 2023 منتشر میشه.

یکی دیگه از آی پی های معروفی که این مجموعه داره ، بازی Bully 2 هست. شایعات خیلی زیادی منتشر شده است که اوایل ماه دسامبر نسخه جدید این بازی منتشر میشود.

یه سری از افراد بر این معتقد بودن که خیلی زود از نسخه ی جدید این بازی رونمایی میشود. اما خب از سوی دیگه یه سری از افراد معتقد بودن که نسخه ریمیک قرار است بیرون بیاید. نکته قابل توجه اینه که هنوز صحت هیچکدوم از این شایعات قطعی نشده است.

اقدام آخر راک استار

راک استار در این اواخر کاری کرد که دوباره آتش شایعات رو شله ور کرد و به بالا برد. این کمپانی این اواخر لگوی رسمی شرکت خودش رو تغییر داد.

مخاطبانی که در واقع مسن تر به حساب می آیند و خیلی وقت هست این کمپانی رو میشناسن ، بر این معتقد بودن که این لگویی که روی کمپانی آمده است ، در واقع همان لگویی است که در تریلر بازی Bully در سال 2005 نمایش داده شد.

همین موضوع رو خبری برای تایید انتشار بازی Bully 2 میدانند. البته که راک استار تجربه تغییر لگو با بازی جدیدی که بیرون میدهد را دارد.

این کمپانی یه ماه قبل از انتشار بازی Red Dead Redemption لگوی خود رو به این بازی تغییر داد ، و این میتونه یه مهری باشه بر روی انتشار نسخه جدید بازی Bully 2.

منبع خبر:

comicbook

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه