تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5 مشخص شد

تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5 مشخص شد

همه  میدونن که گیمرها بیشتر ساعت های روزشون رو پای بازی میشینن ، به خاطر همین هم نیاز دارن تا یه سری بازی های خوب داشته باشن که پای کنسول بازی میخکوبشون کنه.

کمپانی های سازنده نیز برای رفع توقع گیمرها تلاش های زیادی کردن و هر روز در حال ساخت و به روز رسانی بازی ها هستن. سر همین موضوع دنیای بازی های انقدر گسترده شده که قابلیت غرق شدن رو داره.

حالا توی این دنیای بزرگ اون خبری که میتونه حسابی گیمرهارو سر شوق بیاره و هیجاناتشون رو برانگیخته کنه ، خبر انتشار یه بازی محبوب هست. اینکه بعد مدت ها این خبر رو بشنوی قطعا خوشحالت میکنه.

خب خودتون رو آماده کنید که میخوام بهتون بگم که تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5 اعلام شد. حالا دیگه علاقه مندان به این بازی میتونن با خیال راحت تا روز عرضه منتظر بمونن.

انتشار بازی Sniper Elite 5 خبری خوش برای علاقه مندان

خب اون افرادی که بازی مجموع بازی Sniper Elite رو دوست داشتن و برای نسخه جدید اون انتظارهای زیادی کشیدن ، حالا موقعش رسیده که جواب انتظارهاشون رو بگیرن.

بازی Sniper Elite 5 قراره که در تاریخ پنج خرداد سال جاری منتشر بشه. این تاریخ برای پلتفرم های ایکس باکس وان / ایکس باکس سری ایکس و اس / پلی استیشن 5 / پلی استیشن 4 و کامپیوترها و رایانه های شخصی هست.

افرادی که  کنسول های بازی ذکر شده رو دارن ، میتونن از بعد تاریخ گفته شده ، این بازی جذاب و دوست داشتنی رو داشته باشن. قطعا تجربه ای که بازی بهتون میده باعث میشه تا ساعت ها بشینید پاش و لذت ببرید.

Sniper Elite 5 بازی محبوب شوتری

از همون اول که کنسول های بازی بیرون اومدن ، بازی های شوتر مورد توجه خیلی از گیمرها قرار گرفت و تبدیل به بازی های محبوب شدن. حالا باید بگیم که بازی Sniper Elite 5 جزو دسته بازی های شوتر تاکنیکی و اسنایپ محو میشه.

این بازی بعد از اینکه چهارتا نسخه بیرون داد و با توجه و استقبال گیمرها رو به رو شد ، تصمیم به ساخت نسخه پنجم کرد. در این بازی آپدیت هایی صورت گرفته که نیازهای کاربران رو رفع کرده و ویژگی های بیشتری نسبت به نسخه ها قبلی داره. حالا تقریبا همه پلتفرم ها میتونن این بازی داشته و تجربش کنن.

عرضه بازی Sniper Elite 5

اعلام شده که بازی Sniper Elite 5 در پنجم خرداد سال 1401 ( 26 ام می 2022) وارد بازار میشه. اما باید بدانید که این تاریخ برای یه سری کنسول ها نظیر : ایکس باکس وان ، ایکس باکس سری اس / ایکس ، پلی استیشن 5 و 4 و رایانه های شخصی هستش.

همچنین در کنار این تاریخ بک تریلری هم از بازی نمایش داده شده که مدل شوتری آن را نشان میدهد. شش پک اسلحه های مختلف ، اسکین جدید برای سلاح ها ، دو ماموریت داستان انحصاری از ویژگی های جدید بازی هستن. در یکی از ماموریت ها بازیکن به مخفیگاه هیتلر میره و این میتونه خیلی جذاب باشه.

منبع خبر: gamingbolt

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه