اعلام تاریخ انتشار SnowRunner برای کنسول های نسل 9

اعلام تاریخ انتشار SnowRunner برای کنسول های نسل 9

دنیای بازی ها همیشه در حال و تغییر و تحول بوده و این فقط به خاطر توقع هایی هست که کاربران دارن. وقتی یه بازی بیرون میاد و مورد  استقبال خیلی از گیمرها قرار میگیره ، کمپانی سازنده باید برای نسخه بعدی حتما فکرایی بکنه.

همین موضوع باعث شده تا دنیای بزرگ بازی های ویدئویی هر روز شاهد یه اخبار جدید از بازی ها باشه. البته که در بین تمامی مواردی که به گوش میرسه ، خبر انتشار بازی ها بهترین هستش.

فکر کنید مدت های طولانی منتظر نسخه جدید یه بازی بودید و حالا خبر انتشارش به گوشتون میرسه ، این هیجان رو در شما ایجاد نمیکنه؟ این روز ها خبری که حسابی توی بازار پیچیده انتشار بازی SnowRunner هستش که عالاقه مندانش رو سر شوق اورده.

آپدیت بازی SnowRunner

بازی SnowRunner که برای کنسول های قدیمی بیرون اومده بودش ، این رو خبر انتشارش برای کنسول نسل نهم کل بازار رو پر کرده. زمانی که آخرین نسخه کنسول یعنی پلی استینش 5 بیرون اومدش ، بازی های خیلی زیادی نداشت.

اما از اونجایی که کمپانی های سازنده سریع به فکر افتادن ، نسخه های جدید بازی خودشون رو منتشر کردن. یکی از این بازی ها SnowRunner بود که برای کنسول های نسل نهم نسخه جدید خودش رو منتشر کرد.

این نسخه ارتقاء یافته و آپدیت شده است. حالا دیگه علاقه مندان به این بازی که پلی استیشن 5 دارن هم میتونن به صورت رایگان این بازی رو تهیه کرده و از تجربه ای که بهشون میده لذت ببرن.

البته این رو هم بگم که این بازی برای ایکس باکس هم هستش. حالا دیگه گیمرهایی که پلی استیشن5 دارن ، کنار کنسول خفنشون ، یه بازی باحال هم دارن که ساعت ها باهاش سرگرم بشن.

شبیه ساز بازی SnowRunner

همین اول بگم که این بازی شبیه ساز بازی های رقابتی به حساب میادش. بازی SniwRunner توسط کمپانی Saber Interractive تولید و روانه بازار شده است. نسخه ارتقاء یافته بازی دارای طرفدارهای زیادی در رشته ورزشی هستش.

البته که این بین بهترین خبری که سازندگان بازی دادن اینه که ، نسخه ارتقاء یافته محتویات جدیدی داشته. البته اینجوری که بوش میاد انگار پیشنهاد های گوناگونی در حفظ جامعه مخاطبین خودش هم داره. یه جورایی باید بگیم که توی این نسخه جدید تمام سعی بر این بوده که رضایت گیمرها جلب شده و توقع هایی که داشتن برطرف بشه.

انتشار بازی SnowRunner

قطعا علاقه مندان به این بازی انتظارهای زیادی کشیدن تا نسخه جدید آن بیرون بیادش. حالا استودیو سازنده این ازی خبر داده که به احتمال زیاد SnowRunner تا ماه آینده وارد بازار و در دسترس گیمرها خواهد بود.

کاربرانی که پلی استیشن 5 و ایکس باکس دارن میتونن با کیفیت 4K این محصول رو تهیه کرده و از تجربه آن لذت ببرن. البته این رو هم بگم که هنوز راجب کیفیت بازی روی ایکس باکس اطلاعات زیادی نرسیده است.

کاربرانی هم که روی پلی استیشن 4 و ایکس باکس این بازی رو تهیه کرده بودن ، میتونن به نسخه نسل نهمی ارتقائش بدن.

منبع خبر: gamingbolt

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه