تاریخ انتشار بازی Sonic Frontiers با استناد به دیتابیس پلی استیشن فاش شد

تاریخ انتشار بازی Sonic Frontiers با استناد به دیتابیس پلی استیشن فاش شد

در صفحه خود توییتر PlayStation Game Size ، طبق اخبار جدیدی که گفته شد ، با استناد و ریتابیس پلی استیشن از اینکه در آبان 1401 بازی جدیدی با عنوان Sonic Frontiers قرار است به بازار ارائه بشه.

این بازی در واقع تازه ترین اثر از مجموعه سونیک به حساب می آید. بازی سونیک جزو اون دسته از بازی ها است که به راحتی دردل هر فردی قرار گرفته.

مراسم The Gane Awards 2021 با حضور Sonic Frontiers

مدتی پیش در مراسم The Game Awards 2021 ، محوریت تقدیر از بهترین بازی ها برگزار شده بود. از مهم ترین بخش هایی که در این مراسم بود میشه به ؛ معرفی کردن چند بازی جدید اشاره کرد.

یکی از بازی های جدیدی که معرفی شد ، بازی از مجموعه سونیک با اسم Sonic Frontiers بوده. بازی های مجموعه سونیک جزو بازی های معروف هست که همه با گیم پلی آن آشناییت دارن. این نسخه جدید بازی در مسیری مذکور تازه و البته جسورانه ایی قرار گرفته و پیش میره.

اولین اثر مجموعه سونیک ، بازی Open – World بوده. حالا با پیشرفت نسخه های جدیدی از این بازی بیرون اومده. تریلری که از بازی Sonic Frontiers بیرون اومد ، محیط های مختلف و مناطق سرسبزی و همچنین خرابه های باستانی رو نشون میده ، که شما میتونین در تمامی این محیط به گشت و گذار خودتون بپردازید.

انتشار بازی Sonic Frontiers چه زمانی است؟

و اما برسیم به تاریخ انتشار بازی Sonic Frontiers که چه زمانی است و سوال هر مخاطبی هست! باید گفت که شرکت Sega که سازنده این بازی هست ، تا حالا هیچ تاریخ دقیقی از انتشار این بازی به دست کاربران نرسانده.

که البته میشه گفت این کار یک تصمیم معقولانه است. این امر به خاطر این است که کرونا در واقع باعث شده تا روند ساخت و عرضه بازی ها کند بشه. اما خب این احتمال میره که شرکت سونی تاریخ انتشار بازی سونیک جهان باز رو به شرکت سونی گفته باشه.

آیا شرکت سونی تاریخ انتشار بازی سونیک جهان باز رو گفته است؟

و حالا میرسیم به این سوال که آیا شرکت سونی تاریخ انتشار نسخه جدید بازی سونیک رو گفته است؟ میدانید که صفحه توییتر PlayStation Game Size ، ارائه آثار مختلفی از بازی هارو میزاره.

با تمام این اوضاع ، به خاطر دسترسی داشتن به سرور های داخلی سونی و دیتابیس پلی استیشن ، تاریخ های مختلفی از انتشار بازی سونیک جهان باز در صفحه گذاشته شده. اما از روی همه حرف هایی که زده شده میشه گفت که ؛ بازی Sonic Frontiers در تاریخ 15 نوامبر 2022 ( 24 آبان 1401 ) بیرون می آید.

البته که این تاریخ در صفحه توییتر PlayStation Game Size به صورت قطعی اعلام نشده است و ممکن که برای پر کردن بخش انتشار این تاریخ گذاشته شده باشد. حتی اگه این تاریخ درست هم باشه ، بازهم با پدید اومدن نوع جدید کرونا یعنی اومیکرون ، ممکن است که باز تاریخ به تعویق بیافته.

بازی Sonic Frontiers اولن اثر Open – World سری سونیک است

یه نکته خیلی مهمی که در سری بازی سونیک جهان باز وجود داره ، وجود کل گروه صدا پیشیه معروف سری سونیک و ایفای نقش های مجدد است.

گفته میشه که این بازی در سه ماهه چهارم سال 2022 برای پلتفرم های پلی استیشن 4 و 5 ، ایکس باکس وان و سری اس و ایکس ، کامپیوتر و نینتندو سوییچ بیرون می آید.

منبع خبر: thegamer

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه