شایعه: بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 زمستان ۲۰۲۲ عرضه می‌شود

شایعه: بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 زمستان ۲۰۲۲ عرضه می‌شود

ما هر روز در حال شنیدن اخبار جدیدی از بازی ها هستیم. از اونجایی که بازی ها پیشرفت های زیادی نسبت به نسخه های قبلی خودشون کردن ، سطح توقع گیمرها هم بالا رفته و انتظار دارند که تمامی ویژگی ها خوب توی بازی ها باشه.

سر همین موضوع هم کمپانی های ساخت بازی ها سعی میکنن تا هر روز ویژگی ها و قابلیت های بازی های خودشون رو ارتقاء بدن ، بنابراین طبیعی است که هر روز خبرهای جدیدی از بازی ها بشنوین.

شنیدن خبرهای خوبی مثل زمان منتشر بازی ها همیشه برای گیمرها عالی بوده و همه اون ها رو سر یه شوق و شوری میاره مخصوصا اگه اون بازی ها از این خفنا باشن که دیگه هیچی.

به گفته آقای تام هندرسون همان ژورنالیست معروف ، قرار است که بازی Star Wars Jedi Fallen Order 2 در زمستان سال 2022 منتشر بشه.

البته گفته شد که تریلر این بازی قبل از برگزاری رویداد E3 امسال منتشر میشه و به نمایش همگان در میادش تا علاقمندان به بازی یه پیش زمینه ای ازش داشته باشن.

شاید برات جالب باشه: بازی God of War برای کامپیوتر کرک شد

ارتقاء بازی Star Wars Jedi Fallen Order 2

از اون جایی که از بازی Star Wars Jedi Fallen انتقاد های خیلی کمی شد و این بازی تونست موفقیت های تجاری خیلی خوبی کسب  کنه ، کاملا طبیعی است که الکترونیک آرتز و استودیو Respawn Entertainment دوباره تصمیم بگیره که سراغ این بازی بره.

ساختن دنباله یا دنباله هایی برای این بازی میتنونه جذابیت های خیلی زیادی برای طرفداران و علاقه مندان Fallen Order داشته باشه. درسته که ناشر این بازی هنوز به طور رسمی از نسخه دوم این بازی رونمایی نکرده ، اما در موقعیت های مختلف سران EA از علاقه و توجه خودشان به این بازی گفته اند.

این موضوعات همگی نشان دهنده ، این است که نسخه دوم این بازی تو راهه قرار که همه علاقه منداش رو خوشحال کنه.

گزارش های مربوط به بازی Star Wars Jedi Fallen Order 2

در سال میلادی گذشته توی ماه دسامبر گزارش های مختلف و زیادی راجب بازی Star Wars Jedi Fallen Order 2 منتشر شد. الکترونیک آرتز عقیده داشته که این بازی رو قبل از رویداد E3 رونمایی میکنه.

حالا اینطوری که معلومه انگار اوخر سال جاری یا اوایل سال 2023 این بازی منتشر میشه. البته که مدتی قبل آقای تام هندرسون ژورنالیست معروف اظهاراتی راجب این موضوع داشته. به گفته ایشون و منابع EA و Respawn این بازی در زمستان امسال به بازار ارائه میشود.

صحت شایعه بازی Star Wars Jedi Fallen Order 2 زمستان 2022 عرضه می شود

اگر فرض رو بر این بگیریم که صحبت های آقای هندرسون راجب بازی درست است ، دنباله بازی Star Wars Jedi Fallen Order 2 بعد از سع سال به بیرون می آید.

این بازی با شیوع کرونا انتشار نسخه جدید خودش رو عقب انداخت  و حالا شایعه هایی از منتشر شدن آن پخش شده که این خبرها هیچ تاییدیه رسمی ندارن.

منبع خبر: gamingbolt

نرگس شیدا
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
ارسال دیدگاه