تاخیر جدید نسخه نسل 9 بازی ویچر 3 آنچنان طولانی نیست

تاخیر جدید نسخه نسل 9 بازی ویچر 3 آنچنان طولانی نیست

دنیای بازی ها یه دنیای بزرگ و گسترده بوده که هر روز خبرهایی جدید در اون منتشر میشه. البته این رو هم بگیم که دلیل این گسترده بودن ، به خاطر تعداد زیاد بازی هاست که برای گیمرها بیرون اومده.

گیمرها هر بازی که انجام میدن ، با گفتن ایرادهایی که در آن وجود داشته ، باعث میشن تا کمپانی های سازنده به فکر این بیافتن که ایرادهای بازی رو رفع کنن. این کار رو توی آپدیت های جدیدی که بازی میده انجام میدن.

یه بازی معروف که طرفدارهای زیادی هم داره ویچر هستش. کمپانی سازنده بازی به خاطر علاقه شدید گیمرها به اون ، نسخه های جدید از ویچر رو بیرون داده. حالا آخرین نسخه آن که 9 هستش هنوز بیرون نیومده و انگاری قرار که با یه کم تاخیر وارد بازار بشه.

تاخیر انتشار بازی ویچر

همین که حرف تاخیر اومدش خیلی از گیمرها ناراحت شدن و اعتراض کردن. اما خب بزار بهتون بگیم که کمپانی سی دی رد پراجکت اعلام کرد که این تاخیر خیلی طولانی نبوده و قرار نیست که انتشار بازی به سال دیگه موکول بشه.

طبق اطلاعاتی که به دست رسیده ، بازی ویچر اصل مجرا رو در ساخت طی کرده و کار زیادی برای تکمیل کردن آن نیستش. در واقع شرکت سازنده اعلام کرد که اگر ما میگیم این بازی با تاخیر بیرون میادش ، به این معنی نیستش که توی جهنم تولید و یا نیاز تیم به سازنده قرار گرفته.

در واقع کمپانی سعی داره تا همه نیاز ها و توقع های گیمرها رو در این بازی رفع کنه تا دیگه جای اعتراضی وجود نداشته باشه. میشه گفت که بازی اصل ماجرا رو در تولید طی کرده ، یه ذره ریزه کاری داره که اوناهم حل بشه منتشر شده.

میخال نوافسکی در این باره توضیحاتی داده

میخال نوافسکی که نایب ریئس ارشد کسب و کار هستش در این باره توضیح داده : (( برخی از تیترها و خبرگذاری های اعلام کرده اند که ما بازی ویچر را سال آینده منتشر خواهیم کرد. اصلا اینطوری نبوده ، ما کار بازی ویچر 3 که نسخه نسل 9 است را به شرکت انتقال داده ایم.

میخواهیم تولید بازی را در استودیو خودمون به پایان برسانیم. ما فقط به یه مقدار تحقیق و بررسی نیاز داریم تا بتونیم محصولی خوب منتشر کنیم. هیچکس اینجا نگفته است که بازی برای زمان طولانی به تاخیر افتاده است.

نسخه جدید بازی ویچر 3 (نسل 9)

بازی ویچر 3 نسل نهمی دارای ویژگی های زیادی بوده که باعث شده گیمرها بی صبرانه منتظر انتشار آن باشند.شرکت سازنده سخت مشغول کار بر روی این بازی بوده تا بتونه در همین سال جاری این بازی رو منتشر کنه.

این بازی تا به امروز بیش از40 میلیون نسخه فروش داشته و بزرگترین نقش آفرینی رو در این موضوع داشته. این بازی با سبک ماجراجویی که داره حسابی گیمرهارو با چالش های مختلف رو به رو میکنه. برخی از تحلیل گرها بر این باورند که این نسخه جدید بازی رکورد جدیدی رو هم برای خودش به ثبت میرسونه.

منبع خبر: videogameschronicle

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه