بازی بعدی مجموعه Little Nightmares در حال ساخت است

بازی بعدی مجموعه Little Nightmares در حال ساخت است

بازی های ویدوئی در بازار هر روز اخبار جدیدی را به اطلاع شما میرسانن ، زیرا هر روز شاهد این موضوع هستید که بازی ها برای رفع نیاز ها و توقع های گیمرها ، به روز رسانی هایی انجام میدن.

خب حالا امروز میخوایم اخبارهایی راجب بازی Little nigtmares بهتون بگیم که یه جورایی جدید ترین اخبارهای این بازی به حساب میاد. مارو همراهی کنید تا موارد خوبی رو به اطلاعتون برسونیم.

آگهی است که خبر از ساخت جدید Little Nightmares به شما میده که انگاری این مجموعه در حال ساخت نسخه جدید است. تا الان دو مجموعه از بازی لیتل تایمرز ارائه شده که اتفاقا با استقبال خیلی خوبی از سمت شماها قرار گرفته.

حالا وقتشه که یه نسخه جدیدی بیرون بیاد. سایت باندای نامکو اگهی استخدامی گذاشته است که نشون میده  قرار است افراد تازه ایی برای ساخت یه بازی معمایی جدید جذب بشن. در واقع این آگهی میخواد نشون بده که لیتل نایتمرز به یه مجموعه جدیدی برای ناشر تبدیل شده.

اولین نسخه ایی که از بازی Little Nightmares بیرون اومد در سال 2017 بود که بین  طرفدارهای بازی های ترسناک حسابی خودش رو جا کرد. چیزی که خیلی موردتوجه منتقدین قرار گرفت ، ترکیب بامزه مراحل  و همچنین ترسناک بودن آن ها بود.

با بیرون اومدن Little nightmarese 2 ، نقد های مثبتی از این بازی دریافت شد. در واقع میشه گفت با وجود حرف ها و نقد های خوبی که این بازی ارائه داد ، امتیاز بالایی را بین بازی به خودش اختصاص داد.

میدونین که داشتن یه امتیاز بالا در بازی ، باعث میشه تا محبوبیت بازی چند برابر بشه و بین افراد ، طرفدارهای بیشتری پیدا کنه.

آگهی استخدامی که درباره ی این مجموعه بیرون اومد ، در واقع به دنبال یه مدیر خوب بود که این معنی میداد که باندا نامکو رو یه برند میدونن. چنین فردی اگر در این مجموعه قرار بگیره ، باید بتونه لیتل تایمرز رو به یه برند جهانی تبدیل کنه.

همچنین به غیر از بازی محصولات مرتبط به مجموعه رو هم ارائه بده. موفقیتی که لیتل تایمرز 2 کسب کرد ، باعث شد تا تغییری در رویکرد ناشر نسبت به توسعه دهنده ایجاد بشه ، پس اصلا عجیب نیست که گه باندا نامکو بخواد تا این مجموعه رو تبدیل به برندی معتبر بکنه.

این رو هم باید به شما بگوییم که تا به امروز 7 میلیون نسخه از بازی Little nightmarese به فروش رسیده است.

Little nightmarese  به برندی جهانی تبدیل می شود

برای این که بتوان توسعه نسخه جدید بازی را بهتر پیش برد ، لازم است که مدیر برند تیم های مختلفی را گرد هم بیارد. این به این معنی است که با اطلاعات به دست آماده ، انگاری لیتل تایمرز جدید در حال ساخت است و طولی نخواهد کشید تا به دست شما برسد.

البته که Little Nightmarese 3 وجودی در ابهام داره و اصلا ممکنه که حتی پیش تولیدی  هم صورت نگرفته باشه ، اما چیزی که این وسط وجود داره و  با  اطمینان میشه به آن پرداخت ، این است که این بازی پلتفرمی حتما ساخته میشود ؛ فقط زمان انتشار اون مشخص نیست.

میشه گفت بازی Very Little Nightmarese در کنار دو اثری که از این مجموعه بیرون اومده ، میدرخشه زیرا یه جورایی نسخه کوچک شده و ساده تر آن ها به حساب می آید. استودیو های کمی توانستن ترکیبی از بازی ترسناک و معمایی ایجاد کنند ، که این خبر خوبی است برای این مجموعه و همچنین ساخت نسخه ی جدید بازی.

حال نظر شما راجب نسخه جدید این بازی چیست؟ هیجان و آمادگی برای بیرون اومدن اون دارید؟

راستی اگر دنبال خرید اکانت قانونی بازی هستی اینجا کلیک کن.

منبع خبر:

gamerant

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه