مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Tiny Tina’s Wonderlands اعلام شد

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Tiny Tina’s Wonderlands اعلام شد

هر روز یه اخبار جدید از بازی ها بیرون میادش که باعث میشه گیمرهارو سر شوق بیاره. از اونجایی که گیمرها بیشتر ساعت های روزشون رو پای کنسول های بازی میگذرونن ، براشون مهمه که بازی هاشون جذاب باشه.

به خاطر همین موضوع کمپانی های سازنده بازی های ویدئویی باید تمام تلاش خودشون رو بکنن تا بتونن نیازهای گیمرها رو برطرف کنن. البته باید بگیم که این کار خیلی سختی هستش اما خب شرکت ها موفق به انجامش میشن.

از این طرف گیمرها هر خبری که میشنون ، منتظر میمونن تا انتشار اون بازی یا هر مورد دیگه ای. این صبر کاربران برای هر مسئله ای که مربوط به بازی ها میشه کمک های زیادی به تولید یه محتوای خوب میکنه.

بازی Tiny Tina`s Wonderlands زمانی که بیرون اومدش به یه سیستم خاص نیاز داشت. حالا این روز ها مشخصات اون سیستم خاص منتشر شده تا همه بدونن.

سیستم مورد نیاز بازی Tiny Tina`s Wonderlands

کمتر از دو هفته طول کشید تا تاریخ عرضه بازی جدید Gearbox به گوش همگان رسید. حالا این استودیو سازنده و کمپانی 2K این روزها از مشخصاتی که برای بازی Tiny Tina`s  Wonderlands نیاز بود رو منتشر کرده اند.

البته که برای این بازی یه سیستم پیشنهادی گفته شده است و برای اجرای آن بهش نیاز دارید. اینجوری بگم که در هر پلتفرم با هر سیستمی قابلیت اجرا شدن نداره. این سیستم پیشنهادی از مشخصات خاصی برخوردار بوده به خاطر همینه که میگیم این بازی خاص چون برای این بازی هستش.

محصول جدید استودیو Gearbox

بازی Tiny Tina`s Wonderlands یکی از شاهکارهای جدید استودیو Gearbox هستش که با بررسی کردن از چندین نظر یه عنوان جالب رو به خودش گرفته و توجه ها به سمتش جذب شده.

 از یه طرف دیگه دوبار فرصت وارد شدن به جهانی کارتونی و اکشن هم در اختیار کاربران قرار گرفته. این دنیای پر هرج و مرج قرار که یه تجربه عالی و ناب رو بهتون بده.

یه بار دیگه با فرمول فضای مجموعه Dungeos and Dragons توی این بازی ، یه تجربه آشنا و البته در عین حال منحصر به فرد داشته باشید. خب یه خبر خوبی که باید بدیم اینه که نزدیک به ده روز دیگه این بازی لوتر شوتر به بازار عرضه میشه. سازندگان هم سیلی از اطلاعات جزئی رو در اختیار همگان قرار دادن. همچنین از سیستم مورد نیاز هم رونمایی شد.

سیستم مورد نیاز بازی Tiny Tina`s Wonderlands

حداقل سیستمی که برای اجرای بازی Tiny Tina`s Wonderlands نیاز است شامل : پردازنده AMD FX – 8350 یا Intel i5 – 3570 هست که در کنار آن کارت گرافیک RX470 یا GTX 960  و همچنین شش گیگابایت رم باشه.

همچنین سیستم هایی که پردازنده AMD Ryzen 5 2600 (یا Intel i7 – 4770 ) به همراه کارت گرافیک RX 590 8 GB یا GTX 1060 6 GB با رم شانزده گیگابایتی هستند هم میتونن از این بازی پشتیبانی کنن.

این نکته را هم باید بدانید که کاربرانی که این بازی را دارن ، به حدود 75 گیگابایت فضای خالی نیاز دارند تا روی دستگاه شما نصب شوند.

منبع خبر: gamingbolt

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه