تاریخ عرضه بازی Unpacking برای پلی استیشن اعلام شد

تاریخ عرضه بازی Unpacking برای پلی استیشن اعلام شد

دنیای بازی های ویدئویی انقدر بزرگ و گسترده هستش که هر روز شاهد شنیدن یه خبر تازه در آن هستیم. یه سری از این خبرها برای گیمرها خوشحال کننده هستش و یه سری دیگه ناراحت کننده و عذاب آور. اما در هر صورت خیلی از افراد توی این دنیای گسترده هر روز میچرخن تا مبادا یه خبری پخش بشه و از دست اینا بره.

کمپانی های سازنده بازی ها همیشه در تلاش هستن تا بازی هایی بسازن یا به روز رسانی کنن که نیاز گیمرها رو رفع کنه. البته که کار سختی هم دارن چون بازیکن ها هر روز یه درخواستی میکنن.

حالا این روزا خبری که حسابی همه جا پیچیده و دست به دست داره میچرخه ، اعلام تاریخ عرضه بازی Unpacking برای پلی استیشن هستش. علاقه مندان به این بازی آماده باشن که قراره حسابی خوشحال بشن.

بالاخره تاریخ عرضه بازی Unpacking برای پلی استیشن اعلام شد

پس از مدتها انتظار میتونیم به جرئت بگیم که انتظارها به پایان رسید و بالاخره اعلام شد که بازی Unpacking قراره که برای پلی استیشن 4 و پلی استینش 5 وارد بازار بشه. حالا دیگه گیمرها و علاقه مندان باید خودشون رو آماده کنن.

به روایت از خبرهایی که رسیده این بازی در تاریخ 10 می که میشه 20 اردیبهشت قرار برای ps4 و ps5 وارد بازار بشه. دیگه دارندگان این پلی استیشن ها هم میتونن این بازی رو داشته باشن و از بازی کردنش لذت ببرن.

این بازی به دلیل داستان عالی و گیم پلی فوق العاده ای که داشته و البته روایت متفاوتش مورد علاقه خیلی از گیمرها واقع شده. همچنین Unpacking مدتی قبل تونست دو جایزه بفتا رو برای خودش کنه. حالا دیگه فقط باید چند روز صبر کنید تا انتظارتون به پایان برسه.

گسترش بازی Unpacking

Witch Beam استودیو سازنده بازی Unpacking و در کنار آن شرکت Humble Games به عنوان ناشر بازی ، احتمال از گسترش این بازی رو داده اند. گفته شده اگر این بازی موفقیت لازمه بر روی پلی استیشن 4 و 5 را به دست بیاره ، به وسعت آن اضافه میکنن.

همچنین لازم به ذکر هستش که آنپکینگ چند ماه قبل تر از عرضه برای پلی استیشن 4 و 5 ، برای نینتندو سوئیچ ، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه شد. یعنی یه جورای PS4 , 5 جزو آخرین سیستم هایی هستن که این بازی براشون وارد بازار میشه.

داستان کلی بازی Unpakcing

اگر بخوایم یه نگاه کلی به بازی Unpacking داشته باشیم ، داستان آن به اینگونه هستش که شما برای زندگی چندین مرتبه به خانه های مختلف میرید. این یعنی شما بارها جعبه وسایلتون رو باز میکنید و دوباره میبندید. هربار هم وسایل رو مرتب و منظم در جاهای مشخص میزارید و دوباره مجبورید که مرتب جمعشون کنید.

یه رابطه و تجربه خاصی رو با این بازی خواهید داشت که شاید تا حالا نداشتید. اما به طور کلی بازی یه روایت باحال داشته و همین چیدن و جمع کردن حسابی شمارو سرگرم میکنه. ما به طور کلی داستان بازی رو گفتی ولی یه سری جزئیات هم در آن وجود داره که موقع بازی متوجه میشید.

منبع خبر: pushsquare

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه