بازی Valkyrie Elysium معرفی شد

بازی Valkyrie Elysium معرفی شد

همیشه بازی های جدید طرفدارهای زیادی داشته اند ، زیرا باعث میشن تا تجربه و حس و حال خوبی گیمرها دست بده. از این رو بسیاری از کمپانی های سازنده بازی ها ، همیشه تلاش کرده اند تا با ساخت بازی های جدید رضایت گیمرها رو به خوبی جلب کنن.

سری بازی های والکری از جمله بازی هایی به حساب میومدش که تونست طرفداردهای زیادی رو به سمت خودش بکشه. حالا مدت زمان زیادی از آخرین نسخه این بازی میگذره ، اما بزارید بگم که دیگه انتظارها به پایان رسیده و نسخه جدید با اسم جدید وارد بازار شده.

کمپانی اسکوئر به تازگی اعلام کرد که بازی جدید با اسم Valkyrie Elysium برای رایانه های شخصی ، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 رونمایی خواهد کرد و در این سال جاری منتشر میشود.

ویژگی های بازی Valkyrie Elysium

بازی Valkyre Elysium یه داستان با محتوای کاملا حماسی داشته و دارای محیط های زیبا بوده. همچنین شما یه سیستم مبارزه جدید و سریع رو هم تجربه خواهید کرد. یه ترکیبی از استراژی ، اکشن و یه سیستم کمبوی منحصر به فرد خواهید دید.

این بازی تفکرات و واکنش ها سریع شما حین بازی رو به خوبی میسنجه و آزمایش میکنه. این موضوع در صورتی است که در دو بازی اول یه پیچش نوبتی سنتی در بازی قرار داشت.

بازی در زمانی هستش که رگناروک در قلمروهای مختلف ظاهر میشده. اودین یه فرستاده ی رستگاری با آخرین نیروی خودش درست میکنه. یه والکیری که تنها راه نجات دهنده این دنیای محکوم به نابودی هستش.

به محض اینکه این جنگجوی شجاع سفر خودش رو توی این دنیای ویران شروع میکنه ، با چالش های زیادی که سر راهش هست هم رو به رو میشه. در آخر هم حقیقت پنهانی که در پشت نابودی قریب الوقوع آن وجود داشته رو کشف میکنه.

گیم پلی بازی Valkyrie Elysium

این بازی هنوز عناصر کلاسیک رو توی خودش حفظ کرده و در این بین جنگجویانی که به عنوان قهرمان به بازی اضافه میشن ، در صورت احضار شدن در کنار او شروع به جنگیدن میکنن.

باید بهتون بگم که کیفیت هنری این بازی خارق العاده بوده و شما در پلی استیشن 5 با رزولوشن 4K و نرخ فریم 60 بازی رو خواهید دید. این یعنی موقع بازی حس میکنی خودت توی واقعیت اون وسط هستی.

البته از بحث موسیقی که داره دور نشیم که موتوی ساکورابا ، آهنگساز مشهور ، به بازی یه جذابیت خاص داده. از مهم ترین مواردی که در این بازی هست و اهمیت زیادی هم داشته نقش آفرینی بازی هستش.

طراحی بازی Valkyrie Elysium

طراحی که برای بازی Valkyrie Elyrium شده ، دارای جذابیت زیادی بوده  و مبارزه ها بسار دشوار و سخت پیش میرن.

البته تریلری که از بازی پخش شد یه سری سوال ها مثل هویت فرمانده والکیری ، فرد مرموز بازی و… در ذهن به وجود اوردش.

با این حال باید منتظر باشید تا جزئیات این بازی رو پس از منتشر شدنش ببینید. این بازی در همین سال جاری وارد بازار خواهد شد.

منبع خبر: polygon

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه