بازی بتل رویال Vampire Bloodhunt ماه آینده عرضه خواهد شد

بازی بتل رویال Vampire Bloodhunt ماه آینده عرضه خواهد شد

دنیای بازی های ویدئویی انقدر بزرگه که هر روز شاهد شنیدن یه خبر جدید و تازه از آن هستیم. بهترین خبری که میشه به یه گیمر داد اینه که بهش بگی بازی که ماه هاست منتظرش بودی قرار منتشر بشه. این خبر میتونه هیجان و شوق رو توی هر فردی بالا ببره.

خب آماده اید تا یدونه از این خبرهای ناب رو بهتون بدم که هیجانتون به آخرین درصدش برسه؟ باید بهتون بگم که طرفدارهای بازی بتل رویال vampire Bloodhunt آماده باشید که نسخه جدید این بازی تو راهه.

این نسخه قرار که به صورت رایگان با تمامی تغییراتی که داشته در اختیار شما گذاشته بشه. قطعا آپدیت آن به گونه ای بوده که توقع های شما از بازی رو رفع کرده و رضایتتون رو به طور کامل جلب میکنه. اینم بگم که به طور دقیق در 7 اردیبهشت عرضه میشه.

نسخه آزمایشی بازی بتل رویال ومپایر

همین چند وقت پیش بوده که بازی بتل رویال ومپایر البته نسخه آزمایشی اون بیرون اودش. اما همین نسخه هم مورد استقبال بیش از اندازه گیمرها قرار گرفت و خیلی از افراد اون رو دوست داشتن.

به خاطر همین موفقیت که بازی کسب و توجه بسیاری که افراد بهش داشتن ، شرکت سازنده تصمیم گرفت که با بهبود دادن به این بازی ، به طور کامل آن را بیرون بده. این بازی کاملا رایگان بوده است.

اما باید بگم که مثل خیلی از عناوین دیگه رایگان ، بازی خرید داخلی داشته. البته این باعث برتری افراد توی بازی نمیشه و بیشتر جنبه ظاهری داره. پس خودتون رو نگران نکنید که درگیر این حاشیه های بازی بشید. اصل داستان رو دارید و میتونید از بازی کردن لذت ببرید.

ویژگی های بازی بتل رویال Vampire Bloodhunt

این بازی کارکترهای خاص خودش رو داشته و هر کدوم هم دارای ویژگی های مخصوص به خودشون هستن. حالا با توجه به سبک بازی که داری میتونی از بین اون ها انتخاب کنی که کدوم باشی.

توی بازی هدف اینه که شهر پراگ رو تصاحب کنید ، بنابراین بازیکن باید برای این هدف و در این راستا تلاش کنه. البته که شهر هم با جزئیات فراوان به نمایش گذاشته شده تا همه چیز در دسترس باشه.

حالا دقت کرده و همه تمرکزت رو بزار روی بازی تا بتونی از پس چالش هایی که سر راهت گذاشته میشه بر بیای و ردشون کنی.

عرضه بازی بتل رویال Vampire Bloodhunt

عرضه شدن بازی بتل رویال Vdmpire Bloodhunt نسبت به نسخه کامیپوتری چند نکته مثبت داشته. اولین مورد توانایی کنترلر های پلی استیشن 5 یعنی دوال سنس هست که به نمایش گذاشته شده.

با استفاده از قابلیت های آن بازی بیشتر از قبل خودش رو نشون میده. دومین مورد صدای سه بعدی است که از طریق تکنولوژی به روز روی بازی گذاشته شده. اینجوری به راحتی حضور دشمن هارو در محیط حس خواهید کرد.

به طور کلی باید بگیم که این نسخه چندین مورد ظاهری و بیش از 100 آیتم جدید داره. خودتون رو حسابی آماده کنید که قرار با کلی چالش باحال و خفن رو به رو بشید.

منبع خبر: gematsu

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه