آموزش نصب اکانت ظرفیت ۱

آموزش نصب اکانت ظرفیت ۱

قبل از اینکه بخوای اکانت یک رو بخری و نصب کنی بهتر راجبش یه چیزایی بدونی. هر اکانت سه تا ظرفیت داره. ظرفیت 2 و 3 اکانت ها خیلی بهم شبیهن. و اما ظرفیت یک که تفاوتایی با اون دوتا داره.

اول اینکه این ظرفیت نسبت به اون دوتا قیمت کمتری داره. البته که این کم بودن قیمتش بی دلیل نیست. ظرفیت یک بخاطر محدودیتش و مزایای کمی که داره قیمتش پایین. اگر این موضوع رو کسی ندونه فکر میکنه چون قیمتش پایین خوبه و زود تهیش میکنه.

اما خب بعد از خریدش متوجه اصل این قیمت پایین میشه. اکانت ظرفیت یک رو وقتی میخری بعد از ثبت سفارشت و تحویلش فقط 24 ساعت وقت داری که نصبش کنی. یعنی عملا بعد 24 ساعت اگر نصب نکرده باشی پولت هدر رفته.

اگر عاشق بازی آنلاینی اصلا از این اکانت استفاده نکن. این اکانت بعد نصب به هیچ عنوان نباید به اینترنت وصل بشه. در صورت وصل شدن به اینترنت ، بازی ها قفل میشه و دیگه اجرا نمیشن.

ظرفیت یک تا 16 اکانت میتونن اونو همزمان بخرن و استفاده کنن. اینطوری فرصت نصب کردنت بیشتر میشه. میتونی توی اکانت شخصی خودت بازی کنی . Trophy ها رو هم دریافت کنی.

شاید برات جالب باشه: اکانت قانونی چیست؟

اکانت ظرفیت 1 برای چه کسانی مناسبه؟

خب یه سری ها هستن ک عاشق بازی های آنلاینن. یعنی لذت بازی رو توی آنلاین بودن اون میدونن چون میتونن با بقیه ارتباط برقرار کنن. این ظرفیت اصلا برای این افراد مناسب نیست و به دردشون نمیخوره.

وقتی که ظرفیت 1 رو میخری برای اینکه بازیت قفل نکنه باید اینترنتت همیشه خاموش باشه. یعنی اگر با اکانت ظرفیت یک میخوای بازی کنی همه بازی ها آفلاین باشه چون این ظرفیت دائم باید قطع اینترنت باشه.

این ظرفیت برای اونایی مناسبه که یک یا چند بازی ظرفیت یک رو بازی میکنن. بازی هایی که به صورت داستانی و یه مدت بازی میکنی و تمام. گیم نت ها و کافه های گیمینگ با نصب این اکانت روی چندتا دستگاه با هزینه کم مدت ها ازش استفاده میکنن.

اگر  انقدر توانایی نداری که ظرفیت های 2 و 3 رو بخری ، و از اونور دنبال بازی های داستانی هستی ظرفیت 1 گزینه خوبی برات میشه. یه هزینه کم میکنی و بعدش بازی هارو روی اکانت شخصیت اجراش میکنی. موقع بازی هم کلی لذت میبری.

روش نصب اکانت ظرفیت 1

بعد از اینکه اکانت ظرفیت 1 رو خریدی ، توسط فروشگاه مشخصات اکانت بعد از تایید برات فرستاده میشه. مشخصاتی مثل ایمیل ، پسوورد و بعضی وقتها کد موبایل یه بار مصرف. با این مشخصات میتونی اکانت رو نصب کنی.

حالا مراحل نصب رو دونه دونه براتون توضیح میدم:

از روی دسته کنسول دکمه ps رو نگه دارین. بعد از صفحه باز شده از بخش Power گزینه Switch User رو بزن.

بعد از اون گزینه New User رو انتخاب کن.

در اینجا باید Create User رو بزنی.

بعد توی این صفحه قوانین رو برات توضیح میده باید Accept کنی.

بعد گزینه Next رو بزن.

در این قسمت باید اسم و پسووردی که فروشگاه بهت داده با دقت تمام توی بزرگ و کوچک بودن حروف لاتین وارد کن. بعد از اون یه صفحه دیگه باز میشه که کد موبایل یه بار مصرف میخواد. این کد با ایمیل و پسوورد براتون فرستاده شد.

توی این بخش گزینه Do Not Change رو انتخاب کن.

بعد از اون اکانت با موفقیت نصب شده.

بعد از ینکه اکانت رو نصب کردی کنسول رو روی Active As Primary باید بزاری. بعد از اون بازی رو اجرا کنین. اگر بازیت با موفقیت اجرا شد اینترنت کنسول رو خاموش کن.

شاید برات جالب باشه: آموزش وارد کردن اکانت ظرفیت ۲

خاموش کردن اینترنت کنسول

توی ظرفیت یک بعد از نصب باید اینترنتت خاموش باشه. برای خاموش کردن اینترنت کنسول وارد setting میشی و بخش Network. فقط کافیه تیک گزینه Connect to the internet رو برداری. اینترنت با برداشتن تیک خاموش میشه.

بعد از این که اینترت رو قطع کردی از اکانت ساین اوت کن. برای این کارم وارد setting  میشی. بعد توی بخش Account management گزینه آخری Sign Out رو میزنی. بعدش اگر فقط گزینه Sign Out روشن بود یعنی از اکانت خارج شدی. اگر این کارو نکنی همه عواقب و خطراش با خودته.

بعد از اینکه اینترنتت رو قطع کردی به هیچ عنوان بازیت قفل نمیشه. این یعنی با موفقیت اکانت رو گرفتی و روی کنسول بازی نصب کردی.

نصب بازی روی اکانت ظرفت 1

بعد از اینکه اکانت ظرفیت 1 رو خریدی و نصبش کردی لازم که بازی هم نصب کنی. برای این کار یه سری مراحل طی میکنی که الان من بهت میگم.

  1. اول وارد اکانت شیده گیم که تازه نصب کردید بشید ، بعد توی صفحه اصلی اولین گزینه سمت راست که میشه Library بشین.
  2. بعد توی لیستی که سمت چپ هستش گزینه Purchased رو انتخاب میکنی.
  3. بازی که میخوای رو از توی لیست پیدا میکنی و روی بازی میری و گزینه ضربدر رو میزنی تا صفحه بازی برات بیاد.
  4. Download رو میزنی و بعدش به لیست بازیات اضلافه میشه.

باید اینم بگم که بدونین اگه بازی که میخری نسخه ویژه ایی داشته باشه توی بعضی اوقات باید محتوارو به صورت دستی دانلود کنی.

نرگس شیدا
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
ارسال دیدگاه