نام بازی‌های فیفا از سال آینده به EA Sports FC تغییر خواهد کرد

نام بازی‌های فیفا از سال آینده به EA Sports FC تغییر خواهد کرد

بازی های فوتبالی از معروف ترین ومحبوب ترین بازی های شرکت EA است. هر فردی که کنسول بازی داشته باشه قطعا این بازی رو تهیه میکنه. حالا این روزا یه سری شایعه ها راجب این بازی محبوب پخش شده که مربوط به اسمش هست.

اینجوری که معلومه انگاری قراره که از سال 2023 به اسم بازی های فیفا به EA Sports FC تغییر کنه. البته FC مخفف Football Club یا همان باشگاه فوتبال هست که به خاطر طولانی بودنش مخفشش کردند.

البته اینم بگم که با تغییر کردن نام فوتبال ، قرارداد سی ساله ای که بین الکترونیک آرتز و فدراسیون بین المللی فوتبال بسته شده بودم هم به پایان میرسه. آخرین بازی این مجموعه که با نام فیفا عرضه میشود در پاییز سال جاری بیرون خواهد آمد.

اختلاف های آرتز و فیفا

تقریبا از اواسط سال جاری یه شایعه های راجب اختلاف بین آتز و فیفا منتشر شد که نشانه پر اختلاف بین این دو شرکت بوده است. در واقع هر دو طرف سعی میکنند با اضافه کردن مواردی به قرار داد ، جایگاه خود را محکم کرده و قرار داد را طبق میل خود پیش ببرند. اما انگار این اختلاف انقدر زیاد هست که میخواهند به یک همکاری سی ساله پایان بدهند.

مدیر عامل آرتز آقای اندرو ویلسون در بیانه ای اعلام کرده اند : چشم انداز ما برای مجموعه جدیدمون ایجاد تاثیرگذارترین و بزرگترین باشگاه هواداری فوتبال در کل جهان است. حدود 30 سال است که ما با صدها شریک و ورزشکار ، لیگ و فدراسیون بزرگترین جامعه فوتبالی را ساخته ایم که متعلق به طرفداران است.

همچنین اندرو ادامه داد : همکاری با فیفا بسیار عالی بوده و ما از آن سپاس گزار هستیم. هوادارن اصلا نگران نباشن زیرا آینده فوتبال روشن بوده و هرگز پایه ها آن در جهان سست نخواهد شد.

تحت تاثیر قرار ندادن بازی های دیگر

تغییر نام فیفا به EA Sports FC هیچکدام از بازی های فعلی جهان EA Sports را تحت تاثیر قرار نمیده. همچنین آرتز و فیفا مشتاق هستند تا در اواسط پاییز بزرگترین بازی فیفا را به بازار ارائه دهنند.

در این نسخه جدید حالت ها ، ویژگی ها ، تیم ها ، لیگ ها ، بازیکنان و مسابقات بیشتری نسبت به نسخه های قبلی وجود دارد. این نوآوری در همه اکوسیستم ها به عمل می آید.

حالا فقط باید منتظر بمونید و ببنید که آینده بازی های فوتبالی بدون اینکه قراردادی سی ساله ب فیفا داشته باشند با EA ، چگونه میشود. البته از این طرف هم باید منتظر بمانید تا ببینید که فیفا چه نقشه هایی در سر دارد و برای جایگزینی قرداد قدیمی اش چه فکر هایی میکند.

انتشار بازی های جدید فوتبالی

از زمانی که فیفا اعلام کرد علاقه ای ندارد تا با الکترونیک آرتز قرداد انحصاری امضا کند ، مسیر این دو از هم جدا شد. حالا الکترونیک آرتز وعده داده است که در سری مجموعه های جدید بازی فوتبالی خود تمام جزئیات را رعایت کنه. همچنین از سال آینده باید به نام EA Sports FC آن را صدا کنید. این بازی در تابستان 2023 ارائه خواهد شد.

منبع خبر: gematsu

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه