گرافیک بالای دیمنز سولز روی PS5 تیم سازنده‌ی الدن رینگ را نگران کرده بود

گرافیک بالای دیمنز سولز روی PS5 تیم سازنده‌ی الدن رینگ را نگران کرده بود

بعد از همه انتظارهایی که کشیده شد ، بالاخره به تاریخ انتشار بازی الدن رینگ نزدیک میشیم. در جدیدترین پیش نمایشی که از این بازی در مجله Edge گذاشته شد ، مصاحبه ایی با سازنده این بازی یعنی هیدتاکا میازاکی داشته است. در این مصاحبه آقای هیدتاکا صحبت های جالبی کرد.

ارتقاء بازی الدن رینگ

جورج آر.آر مارتین که نویسنده رمان یخ و آتش است به تیم سازندگان الدن رینگ ملحق شده . و به تازگی در وبلاگ خودش گفت این یک بازی باور نکردنی است.

به لطف مصاحبه ایی که آقای میازاکی با مجله Edge  داشته ؛ اینطور که به نظر میرسه بازسازی بازی دیمنز سولز که توسط استودیو بلوپوینت ساخته شده ، در بخش جلوه‌های گرافیکی بازی جدید فرام ‌سافتور تأثیر داشته است و البته این عمل بعد از فشار گذاشتن رو تیم سازنده بوده.

مصاحبه کارگردان بازی الدن رینگ

در جریان مصاحبه وقتی از کار گردان الدن رینگ راجب جلوه های بصری بازی ساز و اینکه فشاری رو تیم سازندت گذاشته پرسیدند ؛ در جواب گفت: «بله، من مطمئن هستم که برای اینکه بازی گرافیک خوبی داشتن باشه تیم در فشار زیادی بوده و البته این موضوع فقط مربوط به الدن رینگ نیست و همه بازی هایی که ساختیم میشه.

اولویت اصلی ما در ساخت در واقع گرافیک نیست ، هرچه که ما در بخش گرافیک انجام میدیم بستگی به نیازهای بازی است و میشه گفت در مقایسه با سایر عناصر توسعه از اولویت کمتری داره.»

گرافیک بازی الدن رینگ چگونه پیش رفت؟

کارگردان این بازی گفته که همیشه لازمه تا از تیم گرافیکیم عذر خواهی کنم چون آنها در تمام مدت سخت تلاش میکنن. تیم سیستم‌های گرافیکی و برنامه‌نویسان ما ویژگی‌های جدید و زیادی را در بازی اوردن تا جلوه های بصری بیشتر و بهتری رو به نمایش بزارم.

باز سازی دیمنز سولز چگونه است؟

کارگردان بازی الدن رینگ گفته است که هنوز نسخه بازسازی شده بازی رو روی پلی استیشن ۵ تجربه نکرده این به خاطر این است که دوست نداره بازی هایی که قبلا روشون کار کرده رو دوباره ببینه.

او اصافه کرد: «میدانید که من در توسعه‌ی بازسازی دیمنز سولز به‌صورت مستقیم نقشی ندارم و به همین دلیل هنوز آن را تجربه نکرده‌ام و این به این دلیله که از تجربه بازی هایی که ساخته ایم لذت نمیبرم.

تجربه بازی هایی که ساخته ام باعث میشه تا دوباره همه خاطره ها برای من زنده بشود همین موضوع یه ذره برای من طاقت فرساست و حس باری کردن رو از من میگیره.

به همین خاطر است که بازی سازی دیمنز سولز رو تجربه نکرده ام اما خوش حالم که بازی از گرافیک بالایی برخورد داره.»

تجربه دوباره بازی فرام سافتور

کارگردان بازی الدن رینگ از اینکه دوباره بازیکن ها میتونن فرام‌سافتور رو تجربه کنن إحساس خوشحالی کرد. البته که نگرانی هایی هم بود.

یکی از نگرانی های او این بود کن حس میکرد چون این بازی جدید فرام‌سافتور است ، ممکنه که بازیکنان جدید از اون خوششون نیاد. اما خب از طرفی هم گفت وقتی با استقبال خوبی از کاربران رو به رو شد این نگرانی از بین رفت.

منبع خبر: gameinformer

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه