چگونه ps4 هکی را به اینترنت وصل کنیم

چگونه ps4 هکی را به اینترنت وصل کنیم

خیلی وقت ها پیش اومده که شما اکانت و یا کنسول بازی خریدید که هکی بوده. میدونید که زمانی که اسم هکی یاد یعنی پشت سرش یه عالمه مشکل و دردسر وجود داره که در بعضی مواقع بدجور گیمر رو به دردسر میندازه.

بعضی موقع ها کاربر بعد از خرید پلی استیشن 4 متوجه میشه که کنسول بازی هکی بوده. خب قطعا این مشکل های خیلی زیادی داره و هر آن با یه کار اشتباه کنسول بازی شما ممکن که بن بشه.

البته که یکی از مشکلاتش اینه که نمیتونید به اینترنت وصل بشید چون قطعا یه بلایی سر کنسولتون میادش. اما با وجود این همه بازی آنلاین خفن مگه میشه وصل نشد؟! خب اصلا نگران نباشید ، چون که ما قرار امروز توی این مقاله به شما بگیم که چجوری میتونید یه PS4 هکی رو به اینترنت وصل کنید و بازی کنید.

آنلاین شدن با پلی استیشن 4 هکی

خب پلی اسیتشن 4 هکی در واقع کنسول بازی هست که اکانت اون رو هک کرده اند ، به این گونه حساب برای شخص دیگری است و با هک کردن آن را بر روی کنسول بازی دیگری میزارن.

باید بگیم که این اکانت ها تا زمانی حساب اصلی ایمیل و پسورد خودشو رو عوض نکنه هیچ خطری برای شما نداره و میتونید به راحتی از اکانت استفاده کنید و آنلاین باشید. اما باید بدونید که بعد از عوض کردنش خطرات زیادی دنبال شما میاد.

ساده ترین اتفاقی که ممکن براتون بیافته اینکه بازی هایی که انجام میدید قفل میشن و دیگه قابلیت اجرا شدن ندارد. اما این کوچیک ترین اتفاقی بود که ممکن براتون بیافته ، در بدترین شرایط باید خودتو رو آماده کنید تا کنسول بازیتون از سمت خود شرکت سونی بن بشه که به دنبالش یه عالمه دردسر هم میادش.

عملکرد اکانت های هکی

اکانت هایی که پلی استیشن ها دارن در واقع به گونه ای است که میشه توی دو تا دستگاه ازشون استفاده بشه. اما دقیقا مشکل همین جاست که توی دستگاه دوم باید حواستون باشه که هر یک ساعت یه بار کنسول رو به اینترنت وصل کنید تا به طور کامل بررسی بشه.

موقعی که شما از فروشگاه یه اکانت هکی میخرید و بعدش اونو اکتیوش میکنید ، در واقع ظرفیتی که برای شما گذاشته میشه ، ظرفیت دو به حساب میادش. البته ازاونور فردی که شما اکانتش رو خریدید و فعال کردید ، دی اکتیو میشه و یه پیغام هم براش میره که اتصال به اکانت براش قابل اجرا نیست.

چه وقتایی اکانت ترکیبی قفل میشه؟

یه موقع هایی هست که شما شاید مدت های طولانی هم باشه که از اکانت هکی که خریدید استفاده میکنید ، اما بعد از یه زمانی اکات قفل میشه و دیگه نمیتونید باهاش کاری انجام بدید.

خب باید بگیم که اینجا صاحب خود اکانت دوباره اکانتش رو فعال کرده. اینجوری که با عوض کردن رمز عبورش شما رو دی اکتیو کرده و از اکانت پرتت میکنه بیرون.

این نکته رو هم بگم که اگر با اکانت بازی های آنلاین انجام ندی و فقط بازی های آفلاین داخل اکانت انجام بدی ، ماندگاری اون خیلی بیشتر میشه. در واقع باید بگیم که با این روش ظرفیت سه به حساب میاید.

نکات آنلاین شدن با PS4 هکی

شما زمانی که میخواهید با پلی استیشن 4 هکی آنلاین بشید و بازی کنید ، باید یه سری نکات رو بدونید و انجامشون بدید. حالا این نکته عبارتند از:

1 – خاموش و روشن اینترنت

همیشه باید حواستون باشه که زمانی که پلی استیشن رو خاموش کنید اول اینترنت رو قطع و دوباره بعد از روشن کردن اون رو متصل کنید. این کار بیشتر برای زمانی است که شما از اکانت ساین اوت نکردید.

 اینجوری بعد از روشن شدن کنسول ، اکانت بررسی نمیشه البته اینم بگم که هیچ ربطی به قفل شدن نداره اما امکان ریست پسورد وجود داره.

2 – ایمیل پسورد اکانت

شما هر اکانتی که بخرید ، بهتون یه ایمیل پسورد داده میشه که باید یه سری روش هارو انجام بدید تا بتونید با اکانت به صورت آنلاین بازی کنید. قبل از هربار آنلاین شدن حتما با سایت بررسی کنید که رمز اکانت تغییر نکرده است.

اکانت دی اکتیو نشده باشه. صاحب اکانت خودش آنلاین نباشه. هر سه این موارد ممکن که کاری کنه تا کنسول شما قفل بشه پس خیلی مراقب باشید.

3 – آفلاین بازی کردن

یه نکته خیلی ریز اما مهمی که وجود داره ، اینه که اگر شما توی اکانت بازی های آفلاین دارید یا یه بخشی توی بازی ها هست که آفلاینن ، ترجیحا اول آفلاین بازی کنید و بعدش آنلاین برید جلو. اگر هم برای بعضی از بازی ها به مشکل خوردی باید بگم که میتونید به از VPN برای اجرا شدنشون استفاده کنید.

نداشتن گارانتی اکانت هکی

این رو میدونید که زمانی که شما اکانت هکی میخرید ، هیچ گارانتی دست شما وجود نداره. بنابراین تمامی اکانت و کار کردن اون کاملا به صاحب اصلی بستگی داره و هر اقدامی که انجام بده روی حساب شما تاثیر میزاره.

مثلا ممکن که همون بار اول رمزش رو عوض کنه شما دی اکتیو  بشید. این رو هم بگم که حتی ممکن سال ها از یه اکانت استفاده کنید اما این به معنی این نیست که دیگه هیچ جای نگرانی برای شما وجود نداره و میتونید با خیال راحت ازش استفاده کنید ، هر لحظه ممکنه که حساب شما دی اکتیو بشه.

بن شدن کنسول بازی

شما زمانی که اکانت هکی میخرید ، باید منتظر این باشید که هر لحظه اکانت شما بن بشه. اما خب میتونید از اتفاق افتادن این موضوع هم جلوگیری کنید. این رو بدونید که بن شدن کنسول زمانی اتفاق میافته که اطلاعات اکانت شما تغییر کنه.

اولین موردی که باید بهش توجه داشته باشید اینه که وقتی حسابی میخرید حتما به طرف مقابل بگید که پسورد دو مرحله ای رو حتما غیر فعال کنه. برای خرید سراغ کسایی برید که ایمیلشون اصلی باشه. و در آخر هیچوقت وارد تنظیمات اکانت هکی نشید.

حرف آخر

آنلاین شدن با PS4 هکی خطرات زیادی داره و ما در این مقاله سعی کردی به شما بگیم که چه کارهایی برای جلوگیری از این اتفاق ها انجام بدید. در واقع شما با رعایت کردن چن نکته ساده ای که به شما گفته شد میتونید به راحتی به صورت آنلاین بازی کنید.

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه