پابجی میزبان شخصیت‌های Nier شد

پابجی میزبان شخصیت‌های Nier شد

وقتی وارد دنیای بازی های ویدئویی میشی ، با یه حجم عظیمی از خبرهای مختلف رو به رو میشید. یه بازی نسخه جدید بیرون داده ، یه بازی شخصیت های جدیدی اضافه کرده ، یه بازی ترکیبی عالی درست کرده و….

تمامی این خبرها در راستای توقع هایی است که گیمرها از بازی ها دارن. به خاطر همین کمپانی های سازنده همیشه در تلاش بودند تا بهترین رو درست کرده و به دست کاربرها برسونن.

امروزه یه خبری که خیلی از گیمرها رو سر شوق اورده در مورد بازی پابجی هست. اینجوری که بوش میاد انگاری این بازی برای اینکه جذابیت بیشتری داشته باشه ، شخصیت های Nier رو به بازی خودش اضافه کرده.

این موضوع باعث شده تا خیلی از طرفدارهای این بازی علاقشون به پابجی بیشتر بشه. حالا شما بگید آماده اید که با یه ترکیب خیلی خفن رو به رو بشید؟

ترکیب بازی پابجی با شخصیت های Nier

از زمانی که کنسول های بازی بیرون اومدن ، شما شاهد ترکیب های جذابی از بازی ها بودید. اینکه یه شخصیت از یه بازی دیگه وارد یه بازی بشه ، باعث میشه تا توجه خیلی از افراد به سمت بازی کشیده بشه.

حالا انگاری پابجی از این ترفند استفاده کرده و شخصیت های Nier رو به خودش اضافه کرده. بازی نیر اتوماتا و رپلیکنت خودش به تنهایی یه عالمه طرفدار داره که عاشق شخصیت هایی هستن که توی این بازی هستش.

حالا توی تریلر جدیدی که از بازی پابجی منتشر شده ، شاهد این هستید که شخصیت های Nier به بازی اضافه شده. در ضمن باید بگیم که عوامل زیاد دیگه ای نیز به نسخه جدید بازی اضافه شده. تمام این موارد باعث شده تا پابجی دارای جذابیتی بشه که هرکسی رو به راحتی به سمت خودش جذب میکنه.

رویداد جدید بازی پابجی

خب باید بگیم که علاقه مندان به بازی پابجی باید منتظر بمونن ، چون که رویداد اضافه شدن شخصیت های Nier به پابجی حدود یک ماه طول میکشه. این رو هم بگیم که این اولین باری نیست که مشاهده میکنیم که شخصیت های جدیدی به این بازی اضافه میشه.

در گذشته جوکر و هارلی کویین به این بازی اضافه شده بود که جذابیت زیادی به پابجی داده بود. نکته ای این بین وجود داره اینه که تمامی این رویداد های کوتاه بوده و بازی به سرعت به حالت عادی خودش برگشته.

البته این رو هم بگیم که افرادی که اسکین های بازی رو خریداری کرده اند ، میتونن به صورت دائم و همیشگی از این رویداد ها بهره مند بشن.

ترکیب عناصر در بازی ها

زمانی که کمپانی های سازنده دو بازی رو با هم ترکیب میکنن ، باعث میشن که به صدر خبرها برن. نکته ای که وجود داره اینه که فعلا فورتنایت بیشترین میزان ترکیب رو دارن.

حالا پابجی سعی داره تا در این موضوع به فورتنایت برسه. البته این رو هم بگیم که این بازی کمی واقع گرایانه تر نسبت به بازی های دیگه بوده و از حالت فانتزی فورتنایت دور است. حالا باید دید که سازنده های پابجی قصد دارن که چجوری این بازی رو عرضه کنن.

منبع خبر: gamepur

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه