شایعه: شخصیت She-Hulk به بازی Marvel’s Avengers اضافه خواهد شد

شایعه: شخصیت She-Hulk به بازی Marvel’s Avengers اضافه خواهد شد

شخصیت هالک رو همه میشناسن و این کاراکتر مورد علاقه خیلی از افراد قرار گرفته. یه شخصیت اعصبانی که در کنارش کاملا بامزه هست. حالا یه شایعاتی راجب این شخصیت پیش اومده.

طی این شایعه ایی که در صنعت بازی های ویدیویی ایجاد شده ، شخصیت هالک میخواهد به بازی Marvel`s Avengers اضافه بشه. حالا باید دید این شایعه واقعیت داره یا نه؟

شایعه بازی Marvel`s Avengers

بعد از اینکه شخصیت اسپایدر من به بازی Marvel`s Avengers اضافه شد ، در اواخر سال 2021 یه سری ابهامات راجب آینده این بازی به وجود اومدش. البته در کنار همه این شایعات باید گفت که استودیو Crystal Dynamics و شرکت اسکوئر اینکس هیچ جزئیات و توضیحی راجب آینده بازی خود در سال 2022 نداده اند.

اما یه چیزی که این وسط هست و توجه همگان رو به خودش جلب کرده ، این است که انگار بخشی از محتوای بازی که در انتظار بازیکن است لو رفته و یه مواردی برای افراد روشن شده است.

شایعه شخصیت She – Hulk به بازی Marvel`s Avengers اضافه خواهد شد

شایعه اضافه شدن شخصیت زن هالک ، توسط کاربری به اسم Miller پخش شد. این کاربر در صفحه توئیتر خودش مدعی شد که شخصیت جنیفر والترز یا همان She – Hulk قرار است به بازی اضافه بشود.

البته اضافه شدن این کاراکتر شخصیتی نامعلوم داره. باید بگم که اگه شما این کاربر یعنی Miller رو نمیشناسین ، باید بگم که این فرد به جزئیات مختلفی از جمله حضور کریستوفر جاج به عنوان صدا پیشه اشاره کرد و اطلاعاتی رو فاش کرد.

وظیفه ایفای نقشه She – Hulk به عهده چه کسی است؟

اگر شخصیت She – Hulk به بازی اضافه بشه ، قائدتا باید بر عهده فردی قرار بگیره ؛ میلر در توئیتر خودش به این موضوع هم اشاره کرد. وظیفه اشاره ایفای نقش She – Hulk بر عهده ی کریتزیا بایوس است.

بایوس در طی همین سال ها اخیر برای بازی هایی از جمله : هیلو اینفینیت ، سایپرپانک 2077 ، ویسلند 3 ، اسپایدرمن : مایلز مورالز و چندین عنوان دیگه ایفای نقش کرده است.

حتی میشه گفت این صدای پیشه معروف و شناخته شده قبلا شایعه ایی از حضور خودش در بازی Marvel`s Avengers داده بود ، اما خب این مطلب رو خیلی زود از روی صفحه خودش پاک کرد. دلیل این کار مشخص نیست و کسی نمیداند !

آینده بازی Marvel`s Avengers چه خواهد شد؟

قطعا توسعه دهندگان بازی Marvel`s Avengers برای آینده این بازی برنامه هایی دارن. اما از طرفی هم باید گفت که تاکنون هیچ اطلاعاتی از شخصیت های این بازی و محتوای کلی بازی نگفته اند ، یه جورایی این بازی در حالت کاملا مخفی مونده.

پس با تمام این موضوعاتی که گفته شد ، هر خبر و اخباری که راجب بازی Marvel`s Avengers بیرون می آید در حد شایعه است و هیچ صحتی ندارد. برای دانستن اطلاعات مربوط به این بازی باید منتظر ماند ، تا تیم سازنده و توسعه دهنده مطالبی به دست کاربران برسونن.

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه